Vav TV İzle

Bir Zamanlar Çukurova'nın usta oyuncusu bomba gibi dönüyor! Başarılı rolü ile dengeleri değiştirmişti, yine ilgi görecek!

ATV'de üç sezon boyunca Perşembe akşamları yayınlanan severek izlenen fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncuların yeni adresleri belli olmaya başladı. Uzun zaman önce ayrılan ve bu gelişmeyle herkesi üzen usta oyuncunun hayranları bu habere çok sevinecek. Hayat verdiği karakter ile tüm dengeleri değiştiren ve başarılı oyunculuğu ile kendisine hayran bıraktıran ünlü isim yeni proje ile geri dönüyor. Ekranlara bomba gibi geri dönen Bir Zamanlar Çukurova'nın usta oyuncusu bu kez hangi proje ve rol ile izleyici karşısına çıkacak? Yine büyük ilgi görecek…

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncular yeni rotalarını belirlemeye başladı. Başarılı rolü ile herkesi kendine hayran bırakan bir isim diziden ayrılmasıyla sevenlerini çok üzmüştü ve şimdi ise müjdeli haber geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın güzel usta oyuncusu ile ilgili yeni gelişmeler öğrenildi ve televizyon ekranlarına bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova'nın hangi oyuncusu hangi projede rol alacak?

VAHİDE GÖRDÜM YENİ PROJE İLE DÖNÜYOR!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Vahide Gördüm, yeni bir dizi için imzasını attı. Dizinin yapımcısı, aynı zamanda Bir Zamanlar Çukurova'nın yapım şirketi olan Tims&B olacak.

Habere göre senaryo çalışmaları süren dizi çok etkili bir kadın hikâyesini anlatacak. Projeyle ilgili yeni bilgiler önümüzdeki günlerde netleşecek.

VAHİDE GÖRDÜM KİMDİR?

Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir Karşıyaka'da doğmuştur. Aslen Yunanistan göçmenidir.

Üniversiteye başladığında İktisat Fakültesine girdi. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı.