Vav TV İzle

6. sezon finali tarihi belli olan EDHO'da peş peşe vedalar! İki usta oyuncu daha ayrıldı! Bakın kimler kimler gelmiş geçmiş...

Gelecek hafta sezon finali yapması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bu hafta 2 usta isim veda etti. Kimsesiz Doğan Baba rolündeki Ali Sürmeli ve Rıdvan karakterini canlandıran Ali İpin senaryo gereği ölerek projeden ayrıldı. Doğan, Tipi, Ceylan ve Haşmet'in vedaları izleyicileri kahrederken kadroya Hamdi Baba, Yaman, Seko gibi karakterler diziye damgasını vurmaya devam ediyor. Özellikle Hamdi Baba ve Seko karakterlerinin diyalogları izleyicileri güldürürken Yaman ise karakterli duruşuyla izleyicilerin gözbebeği oldu. Diziye bazı isimlerinde veda edeceği konuşuluyor. Hal böyle olunca akla 198. bölüme kadar yer alan isimler geldi.

7. sezon onayı alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sezon finali öncesinde pek çok karakter senaryo gereği ölerek hikayeye veda etti. Bilindiği üzere bu hafta Ali Sürmeli ve Ali İpin gibi usta isimler projeden ayrıldı. Yeni sezonuyla yine ATV ekranlarında izleyicisini ağırlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon 199. bölümüyle 6. sezon finalini yapacak. Diziye bu sezon dikkat çeken isimler katılırken Tipi, Ceylan ve Haşmet gibi önemli karakterler hikayeye veda eden isimlerden oldu. Son olarak Savaş karakterini canlandıran Hakkı Ergök ve Volkan karakterine hayat veren Erdinç Gülener sezon finalinde diziye veda eden isimlerden oldu.

EDHO'YA BAKIN KİMLER VEDA ETTİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Rıdvan karakteriyle katılan usta oyuncu Ali İpin ve Kimsesiz Doğan katakterine hayat veren Ali Sürmeli diziye bu hafta veda etti.

Ayrıca Rado karakterinin oğulları da senaryo gereği ölerek diziye veda edecek.

YENİ SEZON MÜJDESİ

Geçtiğimiz haftalarda EDHO'nun yeni sezonda da olacağı haberi Yönetmen Onur Tan'dan gelmişti.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer'in başrollerinde yer aldığı dizinin yönetmeni Onur Tan ile birlikte Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba bir ödül törenine katıldı.