Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı kaç TL? Xiaomi Redmi Note 10 Pro özellikleri

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Türkiye fiyatı kaç TL? Xiaomi Redmi Note 10 Pro özellikleri haberimizde yer alacak. Dünya genelinde fiyat/performans telefonlarıyla dikkat çeken Xiaomi, yeni amiral telefonu Mi Note 10 Pro için son hazırlıklarını yapıyor. Henüz duyurusu yapılmayan telefonun fiyatı ise internete sızdı. 649.99 euro fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen yeni Xiaomi telefon, pazarı da hareketlendireceğe benziyor. İki model arasında 149.99 euro fiyat farkı bulunuyor. Mi Note 10, 108 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. Peki Xiaomi Mi Note 10 Pro hangi özelliklerle geliyor?

Teknoloji devlerinin en büyük rekabeti hiç kuşkusuz ki akıllı telefon üretimi alanında yaşnıyor. Apple'ın uzun süre tek başına ambargo koyduğu üretime ilk olarak Samsung karşı atak yapmıştı. iPhone ile büyük rekabet yaşayan Samsung'a ise Huawei'den atak gelmişti. Kısa sürede dünyayı sarsan telefonlar üreten Huawei, Samsung'un pazar payını elinden almıştı.

Samsung, Huawei, Apple üçgenine en son katılan ise yine bir diğer Çinli teknoloji devi Xiaom oldu. Üstün özellikli telefonlarını uygun fiyatlarla satan Xiaomi kısa sürede pazarı altüst etti. Türkiye'dede büyük satışlar yapan Xiaomi, Redmi Note 10 Pro ile dünyayı sallayacak bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Telefonun afişi sızdırıldı.

Tanıtımın ise 13 Şubat'ta yapılması bekleniyor. Peki, 108 megapixel kameraya sahip Xiaomi Redmi Note 10 Pro'nun özellikleri neler? İşte Xiaomi Redmi Note 10 Pro'nun Türkiye fiyatı...

TANITIM 13 ŞUBAT'TA YAPILACAK

Xiaomi Redmi Note 10 Pro önümüzdeki hafta düzenlenecek lansman ile resmen tanıtılacak. Ancak Koronavirüs salgını nedeniyle tanıtımda bir erteleme olup olmayacağı bilinmiyor. Tanıtımın 13 Şubat Perşembe günü yapılması bekleniyor.

POSTERİ SIZDI

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro, bildiğimiz kadarıyla 13 Şubat tarihinde internet üstünden tanıtılacak. Lansmandan hemen sonra Çin merkezli olarak satışa çıkacak denilen telefonlar, sızdırılan poster ile karşımıza çıktı.

DİĞER GALERİLER