Transferde dev kapışma! Fenerbahçe ve Galatasaray Fedor Smolov için karşı karşıya!

Süper Lig'in iki devi Fenerbahçe ve Galatasaray, yeşil sahaların ardından transferde karşı karşıya geldi. Rus basınından yansıyan iddialara göre İstanbul'un iki devi, süper golcü Fedor Smolov için ezeli bir yarışa başladı. İşte tüm detaylar...

Süper Lig'in iki devi Fenerbahçe ve Galatasaray, yeşil sahaların ardından transferde karşı karşıya geldi. Uzun süren şampiyonluk hasretini dindirmek isteyen Fenerbahçe, gelecek sezon mutlak şampiyonluk hedefliyor.

Sarı lacivertli kulübün yönetimi, transferde ince eleyip sık dokurken, sezonun sona ermesiyle beraber ayrılması beklenilen Muriqi için adaylarını belirledi.

Bu bağlamda gelecek sezon için golcü konusunda sıkıntı çekmek istemeyen sarı lacivertlilerde öncelik Süper Lig'e kolay alışacak bir ismi bulmak.

GALATASARAY'DA SON DURUM...

Galatasaray'da ise öncelikli hedef şampiyonluk... Sarı kırmızılılar, 2019-20 sezonu sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

Bununla beraber Galatasaraylı yetkililer, sezonun sona ermesinin ardından Andone'nin de ayrılışıyla beraber bir golcü arayacak.

DİĞER GALERİLER