Transferde dev harekat! Fenerbahçe'nin listesi hazır...

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, gelecek sezonun kadrosunu planlamaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu sezon özellikle stoper mevkisinde büyük sıkıntı çeken sarı-lacivertliler, transferde önceliği bu mevkiye verecek. Bu kapsamda Kanarya'nın transfer gündemine 2 flaş isim geldi. İşte haberin detayları...

Koronavirüs salgını sebebiyle liglere ara verilmiş ve bu dönemde Fenerbahçe, mali anlamda zor günlerden geçiyor.

Salgın sebebiyle maç günü gelirleri, yayın gelirleri gibi birçok gelir kalemi kesilen sarı-lacivertliler, bu sezon sergilediği performansla taraftarlarını hüsrana uğratmıştı.

Cemil Usta Sezonu'nda 26 haftalık kısım bitirilirken, Sarı Kanarya 40 puanla 7. sırada yer aldı. Hal böyleyken liglere verilen arada da yönetim, gelecek sezonun kadro planlamasını yapmak istiyor.

Bu sezon özellikle stoper mevkisinde sıkıntı çeken Fenerbahçe'de, Sadık Çiftpınar ve Serdar Aziz uzun süreli sakatlanmış, Zanka beklenilen performansı gösterememiş ve Adil Rami ise istenilen seviyeye gelememişti.

Dönemin teknik direktörü Ersun Yanal da, bu bölgede Jailson'u oynatmış, Brezilyalı futbolcu yaptığı bireysel hatalarla birçok puanın kaybedilmesine sebep olmuştu.

DİĞER GALERİLER