Survivor Aycan Yanaç bakın hangi takımlı çıktı (Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında?)

Survivor 2020 hızlı başladı. Ama yarışmacıları daha yarışma başlamadan çok konuşulmaya başlamıştı bile. Onlardan biri de genç futbolcu Aycan Yanaç oldu. Almanya'da forvet mevkiinde oynayacan Aycan Yanaç yine Almanya'da yaşıyor ve Milli Takımımızın formasını giyiyor. 21 yaşındaki Aycan Yanaç, Survivor'da hem oyunlardaki başarısıyla hem de güzelliği ile adından söz ettiriyor. Futbolcu olması da cabası. Peki kendisi de futbolcu olan Aycan Yanaç hangi takımlı? İşte başta Survivor Aycan Yanaç olmak üzere sporcuların tuttukları takımlar.

Survivor 2020'de adından bolca söz ettiren Milli Futbolcu Aycan Yanaç hangi takımlı? İşte sporcuların tuttukları takımlar.

Merih Demiral

Hürriyet'in haberine göre; Yakın çevresi, genç oyuncu ve babasının 6-7 yıl öncesine kadar Galatasaraylı olduklarını, ancak Merih'in Fenerbahçe'de oynaması ve özellikle annesinin cenazesine bütün takımın katılmasının ardından ikisinin de sıkı Fenerbahçeli olduklarını söylüyor.

Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu'nun babası Hüseyin Çalhanoğlu "Hakan çocukluğundan beri Galatasaray'ı tutuyor ama sonuçta profesyonel düşünmek gerek. Hangi takım Hakan'a değer verirse oda çıkar göğsünü gere gere en iyi şekilde temsil eder" demişti.

Kenan Karaman

Kenan Karaman daha önce verdiği röportajda Fenerbahçe'yi tuttuğunu açıklamıştı.

Kenan verdiği röportajda "Spor Toto Süper Lig'i izliyor musun? Bundesliga ile arasında ne gibi farklar var sana göre?" şeklindeki soruya şu cevabı vermişti;

"Evet izliyorum, tüm maçları ailece izliyoruz. Fenerbahçe'yi tutuyorum. Bundesliga ve Spor Toto Süper Lig arasında ise ciddi farklılıklar var. Bundesliga'da futbol çok daha yüksek bir tempoda oynanıyor. Oyunun sadece hücum değil, defansif yönü de çok iyi planlanıyor. Türkiye'de ise takımlar daha çok hücum etmeyi düşünüyor ve savunma planlarında aksaklıklar yaşanıyor."

Ozan Tufan

Ozan Tufan'ın Galatasaray lehine attığı bu tweetler çok konuşulmuştu.

DİĞER GALERİLER