Spor turu 03.01.2010

Koleksiyoncu

Savunmanın sağındaki başarılı performansıyla Fenerbahçe'nin değişmez ismi olan Gökhan Gönül gayrimenkul zenginiymiş. Sarılacivertli futbolcunun geçen yıl yapımına başlanan Dragos Royal Towers'tan 4 daire satın aldığı ortaya çıktı. Toplam değeri 5.5 milyon lira olan evlerin metrekareleri ise 170 ile 270 arasında değişiyor. 2008 yılında ev ve lüks araba aldığı için sıkıntıya düşen Gökhan Gönül, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan borç istemiş ancak olumsuz yanıt almıştı.

Halil Fener'e imza atıyor
Transferde yeni yılın en büyük bombasını Fenerbahçe patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertlilerin, Schalke 04'ün Türk Milli futbolcusu Halil Altıntop ile her konuda anlaşmaya vardığı ileri sürüldü. Süper bir yabancı forvetin peşine düşen Fenerbahçe'nin, Semih'le sözleşme krizi yaşanması üzerine sürpriz bir şekilde Halil'le de temasa geçtiği ve yapılan gizli görüşmeler sonunda tarafların el sıkıştığı belirtildi.

Sercan Müjdesi
Beşiktaş'ın Sercan Yıldırım'ı renklerine katması artık an meselesi. Yapacağı süper bir transferle seçimde zaferi garantilemek isteyen başkan Yıldırım Demirören, genç yıldızı siyahbeyazlı renklere katmak için bizzat devreye girdi.

Sabri de İngiltere hayranı
Avrupa kulüplerinden çeşitli teklifler alan Sabri Sarıoğlu, Avrupa'ya gitmesi halinde ilk tercihinin Premier Lig olacağını söyledi. Yıldız futbolcu, Çocukluğumdan beri İngiltere Ligi'ni takip ederim. Futbolcuya verilen değer çok farklı. İşte geçen yıl Tuncay'lı M'Brough küme düştü, insanlar takımlarını alkışladı" dedi.

Galatasaray'da Ali Turan'ın transferi karmaşık bir hal aldı. Kayserisporlu stoper için Ankaragücü de devreye girdi. Cimbom'dan fazla para koparmak isteyen Kayserispor, "Ankaragücü ile anlaştık" açıklaması yaptı. Ancak başkent ekibinin bu transferi bitirmesi kolay değil. Ali Turan, A.Gücü'ne "Hayır" derse ibre Galatasaray'dan yana dönecek.

DİĞER GALERİLER