Son dakika transfer haberleri... Galatasaray'ın yeni transferi Seri'nin hastalığı ortaya çıktı

Son şampiyon Galatasaray yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Sarı kırmızılılar Premier Lig ekiplerinden Fulham'ın başarılı orta saha oyuncusu Jean Michael Seri'yi kiralık olarak kadrosuna katmak için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi ve yıldız isim bu sabah İstanbul'a geldi. Galatasaray'ın yeni transferi Jean Michael Seri'nin ilginç bir hastalığı ortaya çıktı. İşte Jean Michael Seri'nin hastalığı ve Fildişili futbolcu hakkında bilinmeyenler...

Galatasaray'ın yeni transferi Jean Michael Seri'nin ilginç bir hastalığı ortaya çıktı. İşte Jean Michael Seri'nin hastalığı ve Fildişili futbolcu hakkında bilinmeyenler...

GALATASARAY'IN YENİ TRANSFERİ JEAN MİCHAEL SERİ İSTANBUL'A GELDİ TIKLA VE İZLE

LAKABI 'GALLA'

Fildişi Sahili'nde genç yaşından itibaren hocaları tarafından eski Arjantinli futbolcu Marcelo Gallardo'ya benzetilen Jean Michael Seri'ye "Galla" lakabı verildi.

ÇIPLAK AYAKLA OYNARDIK

"Fildişi Sahilin'nde topu nasıl kontrol edeceğimizi, hissedeceğimizi ve iyi bir tekniğe sahip olduğumuzu öğrenmek için çıplak ayakla sıcak toprağın üzerinde çalışıyorduk. Bizi böyle teşvik ediyorlardı. Bu çok iyi bir yoldu. Şu anda bunun faydalarını hissediyorum."

BARCELONA'NIN KAPISINDAN DÖNDÜ

Nice'ten 2018 yılında ayrılma kararı alan Jean Michael Seri, 30 milyon euroyua Fulham'a transfer oldu. Bu transferden 6 ay önce Barcelona'nın yoğun ilgisine rağmen Nice'ten izin çıkmadı ve Fildişili futbolcu Fransa'da kalmıştı.

PORTO'DA FUTBOLU ÖĞRENDİM

"Fildişi Sahili'nin en büyük iki kulübünden biri ASEC Mimosas'ta 2 yıl oynadıktan sonra Porto'nun B takımıyla antrenmanlara çıktım. Fonseca bana futbolu öğretti. Topa ayağıma aldığımda nasıl nefes almam gerektiğini, birçok şeyi öğretti. Ona teşekkür edeceğim çok şey var."

DİĞER GALERİLER