Manchester United Fenerbahçe'nin genç yıldızını takipte

Transfer döneminin en hareketli ekiplerinden Fenerbahçe'de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fenerbahçe'nin geleceği en parlak gençlerinden biri olarak kabul edilen yıldız adayı dünya devlerinin radarına girdi. Manchester United'ın scoutlarının milli maçta o ismi takip ettiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Fenerbahçe'nin genç orta sahası Ömer Faruk Beyaz, uzun zamandır Avrupa ekiplerinin takibinde... Manchester United, Chelsea ve Barcelona ile adı anılan 17 yaşındaki yıldız, son dönemde sarı-lacivertli yönetimin sözleşme uzatma teklifini kabul etmemesi ile gündemde.

30 Haziran 2021'de mukavelesi sona erecek oyuncu, 18 yaşından küçük olduğunda anlaşma için söz hakkına ailesi sahip.

Sabah'ta yer alan habere göre Ömer Faruk Beyaz önceki gün Ümit Milli Takım'ın İngiltere'ye 2-1 yenildiği maçta 90 dakika sahada kalırken, Manchester United scoutları da tribündeydi.

Fenerbahçe yönetimi satışından para kazanmak istediği genç yeteneği elinden kaçırmak istemiyor. 17 yaşındaki yıldızın sözleşmesini uzatıp, gelecek tekliflerle masaya oturmayı ve karar mercii olmayı amaçlıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ömer ile yeni anlaşma imzalayacaklarını ve kariyerini planlayacaklarını söyledi. Ömer Faruk Beyaz için en sıcak açıklama Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan geldi.

DİĞER GALERİLER