Loris Karius sevgilisi Sophia'yı koronavirüs nedeniyle Türkiye'ye getirecek: Almanya sınıfta kaldı

Bu sezon eleştirilerin odağındaki isim olan Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius'un yapılan koronavirüs toplantısında "Türkiye'de kendimi güvende hissediyorum. Sevgilim Sophia'yı da getireceğim. Burada Almanya'dan daha güvende olacaktır'' dediği iddia edildi.

Beşiktaş'ın Alman file kalecisi Loris Karius'un dünyanın 1 numaralı gündem maddesi olan koronavirüs ile ilgili önemli bir yorumda bulunduğu ifade edildi.

Siyah-beyazlı futbolcular, Pazar günü oynanan Galatasaray derbisinden önce aralarında bir toplantı gerçekleştirdiler. Bu toplantıya Beşiktaş kulübünün doktorlarının da katıldığı belirtildi.

KORKUYORLAR

Eşi İtalyan olan Boateng ile yıllarca bu ülkede oynayan Ljajic ile koronavirüsün en sert şekilde vurduğu İspanya'dan gelen Ruiz'in ciddi anlamda korktukları dikkat çekti.

Almanya ve İngiltere'nin koronavirüsle yaşadığı savaşta sınıfta kaldığını anlatan Karius, "Türkiye'de kendimi güvende hissediyorum. Sophia'yı da (sevgilisi) getireceğim. Burada Almanya'dan daha güvende olur" dediği bildirildi.

BÜTÜN AİLEMİ GETİRİRİM
Özellikle yabancı futbolcuların çekincelerini anlattıkları toplantıda Loris Karius ve Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Stefano Marrone'nin yaptığı açıklamalar dikkat çekti.

DİĞER GALERİLER