İşte Volkan Demirel gerginliğinin perde arkası! "Küme düşeceksiniz"

Dün akşam oynanan Fenerbahçe - Trabzonspor maçından sonra sahadaki oyundan çok maç sonu Volkan Demirel'in yaptığı açıklamalar geceye damga vurdu. Maçın sonuna damga vuran Volkan Demirel - Gökhan Kandemir olayının perde arkası ortaya çıktı.

Volkan Demirel'in sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü... Fenerbahçe -Trabzonspor mücadelesinin ardından sarı-lacivertli oyuncu Volkan Demirel'den flaş bir çıkış gelmişti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa verdiği demeçte Volkan Demirel, Trabzonspor'un analizcisi ve Gökhan Kandemir'e yönelik, "Biz kendi derdimize düşmüşüz, kimse bizimle uğraşamaz. Trabzonspor'un analizcisi mi, tercümanı mı, arkamdan gereksiz laflar söylüyor. Gelsin benden ve camiadan özür dilesin, yoksa onu otobüsünden alır özür diletirim. Herkes haddini bilecek. O doğduğundan beri biz burada yenilmiyoruz. Herkes haddini bilecek." şeklinde konuşmuştu...

Olayın, hemen önünde gerçekleştiğini belirten Fenerbahçeli eski futbolcu Cem Karaca, yaşananları Radyospor'a anlattı:

"Volkan Demirel ile Gökhan Kandemir'in yaşadığı olay tam önümde gerçekleşti. Maçın bitiş düdüğünün ardından tribünden Gökhan Kandemir'e yabancı cisim atıldı."

"Atılan yabancı cisim de çakmaktı. Tribünden atılan çakmak Gökhan Kandemir'in başını sıyırdı."


DİĞER GALERİLER