Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e istifa çağrısı! "Tüm kabahat sende"

Sabah Gazetesi'nin usta kalemi Hıncal Uluç, bugün köşesinde kaleme aldığı yazıda Galatasaray'ın Real Madrid karşısında aldığı hezimeti değerlendirdi. Uluç, Fatih Terim'e "istifa" çağrısı yaparken bütün sorumluluğun Terim'de olduğunu söyledi. İşte Hıncal Uluç'un çok konuşulacak o yazısı...

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e 6-0 yenilerek tarihinin en ağır yenilgilerinden birini aldı.

SABAH'ın usta kalemi Hıncal Uluç, sarı kırmızılı takımın aldığı yenilgiyi yorumlarken, Teknik Direktör Fatih Terim'in maç sonunda yaptığı açıklamayı da değerlendirdi ve çok konuşulacak bir öneride bulundu. İşte Hıncal Uluç'un yazısı...

Real Madrid- Galatasaray maçını bir yandan ekrandan, bir yandan UEFA resmi sitesinden izliyorum. UEFA yorumcusu ilk yarı biterken, "Sanırsınız ki, Real Madrid, nefis bir yaz akşamında, hazırlık maçı oynuyor. O kadar rahatlar" diye yazdı.

Maç biterkenki satırları da şöyleydi: "Maç boyu Galatasaray'da olumlu bir, tek bir şey bulabilmek için uğraştım. Ama yok. Bulamadım.."

Haklıydı UEFA yorumcusu.. Rezil olan, feci olan, facia olan, Galatasaray'ın 6 Kasım'da, ikinci kez 6-0 hezimetine uğraması değil, bir Şampiyonlar Ligi maçında, bu kadar kalitesiz, bu kadar ruhsuz, bu kadar anlamsız ve amaçsız futbol oynamasıydı.

DİĞER GALERİLER