Galatasaray'da yeni maaş kararı! Aynı hata tekrarlanmayacak

Yaz transfer döneminde kadrosuna yeterli takviyeyi yapamadığı gerekçesiyle eleştirilen Galatasaray'da yönetim önemli bir karar aldı. Maaşlarla ilgili yeni bir politika izlemeye karar veren sarı-kırmızılı idareciler geçtiğimiz yıl yaşanan hatayı tekrarlamak istemiyor.

Geçmiş dönemdeki oyuncu alacaklarından çok çeken, her seferinde sıkıntılar yaşayan Galatasaray'da yönetim, bu kez aynı sıkıntıyı yaşamamak için tedbirini aldı.

Gerekli takviyeleri yapamadığı için eleştirilen yönetim, yeni bir sorun istemediği için ayağını yorganına göre uzattı. UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması bulunan Aslan, çizgi dışına çıkmak istemedi.

Milliyet'te yer alan habere göre Galatasaray'da, ödemelerin zamanında yapılmasına dikkat edilecek ve futbolcuların konsantrasyonunun bozulmaması sağlanacak.

Geçtiğimiz günlerde oyuncuların tüm alacaklarını ödeyen sarı-kırmızılı kulüp, bundan sonra da önceliğini bu konuya verecek.

Oyuncuların motivasyonunun bu şekilde daha da yukarılara çıkacağı düşünülürken, kaynak konusuna nasıl bir çözüm bulunulacağı ise bilinmiyor.

DİĞER GALERİLER