Galatasaray 3 isimle yollar ayrılıyor! Fatih Terim Bodrum'dan döner dönmez...

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da 3 isimle yollar ayrılıyor. Fatih Terim'in Bodrum tatilinden döner dönmez yapılan zirvede önemli kararlar alındı. Yeni yapılanma da yer açmak için sarı-kırmızılılar 3 isimle yollarını ayıracak. Fatih Terim, bu vedaların Galatasaray'a yakışır şekilde olmasını istedi. İşte ayrıntılar...

Galatasaray'da yapılması düşünülen transferlere yer açmak adına harekete geçildi.

Şampiyonluğun kazanılmasının ardından ailesiyle gittiği Bodrum'dan dönen ve soluğu Florya'da alan teknik direktör Fatih Terim, öncelikle takımdaki yabancı oyuncu sayısının düşürülmesi gerektiğine dikkat çekti.

Her konuda anlaşmaya varılan Ryan Babel ile birlikte şu anda sözleşmeli toplam 13 yabancı oyuncusu bulunan sarı kırmızılı ekibin sadece 1 yabancıya daha yeri var. Zira TFF kurallarına göre bir kulüp kadrosunda en fazla 14 yabancı oyuncu bulundurabiliyor.

Terim'in istediği kanat, orta saha ve forvet takviyelerinin yabancı olması durumunda sıkıntı yaşanacağından yönetim bazı isimlerle yolları ayırmak için düğmeye bastı.

GALATASARAY'A YAKIŞIR ŞEKİLDE VEDA

Hürriyet'in haberine göre, kulüpte yeni sezon planlaması ile alakalı yapılan zirvede Kostas Mitroglou ile yolların ayrılması da kesinleşti. Galatasaray Yönetimi, Yunan golcüsüne kararı tebliğ edecek.

DİĞER GALERİLER