Mayweather'dan Nurmagomedov'a 'Artıklarımla dövüşüyorsun'

UFC hafif sıklet unvan maçında Conor McGregor'ı 4. raunt sonunda devirmeyi başaran Khabib Nurmagomedov hala gündemden düşmüyor. Son olarak Floyd Mayweather'a meydan okuyan ve meydan okuması kabul gören Nurmagomedov'a, Floyd Mayweather'dan ağır sözler geldi.

SÖZ DALAŞI BİTMEYECEK

Tüm zamanların en iyisi olarak gösterilen şampiyon boksör Floyd Mayweather, Dağıstan asıllı Rus dövüşçü Khabib Nurmagomedov'un meydan okumasını kabul etmişti. Khabib Nurmagomedov'un meydan okumasını kabul eden Floyd Mayweather yeni bir mesaj daha yayınladı.

'BENİM ARTIKLARIMLA DÖVÜŞÜYORSUN'

Dövüşe hazır olduğunu belirten Mayweather, "Khabib benim McGregor'ı nakavt edemediğimi söylüyormuş. Ama Khabib sen de benim artıklarımla dövüşüyorsun" dedi.

İki dövüşçünün meydan okumalarına rağmen henüz planlanmış bir dövüş yok

MUHTEMEL KARŞILAŞMA 2019'DA

Muhtemel bir karşılaşmanın 2019 yılının başında olması bekleniyor. Khabib Nurmagomedov'un 5 milyon dolardan aşağı ödüllü bir dövüşe sıcak bakmadığı da Rus basınında yer aldı.

'ORMANDA SADECE BİR KRAL VARDIR'

İrlandalı Connor McGregor'u yenerek unvanını koruyan Khabib'in, "Haydi Floyd, şimdi biz dövüşmeliyiz. 50-0'a karşı 27-0. Hiç kaybetmeyen iki adam, neden olmasın? Çünkü ormanda sadece bir kral vardır" sözlerine karşılık veren Mayweather, dövüşü organize etmek isteyen medya kuruluşlarına, "Çek defterlerinizi çıkarın" demiş ve "Las Vegas'ı tekrar harika yapalım" ifadelerini kullanmıştı.

CEZASIZ KALMAYACAK

Dünyaca ünlü şampiyon boksör Floyd Mayweather, Khabib Nurmagomedov'un profesyonelliğin sınırları dışına çıktığını ve bu hareketin cezasız kalmayacağını söylemişti.

DİĞER GALERİLER