Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Galatasaray tweetleri sosyal medyayı salladı! Yıllar sonra ortaya çıktı...

Süper Lig'de bir yeniden doğuş hikayesi: Ozan Tufan... Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan, ardından Alanyaspor'a kiralanan Ozan Tufan, Alanyaspor'da kendini toparlayan ve sonrasında fırtınalar estiren bir Ozan Tufan. Fazla kilolarından kurtuldu, kendini geliştirdi. Ve Ozan Tufan hayata geri döndü ve hem Fenerbahçe'de hem de Milli Takımda oynadığı futbolla adından söz ettirdi. Ancak gelin görün ki Ozan Tufan, koronavirüs arasından sonraki dönemde bekleneni bir türlü veremedi. Spor severlerin yakın markajında olan Ozan Tufan'ın yıllar önce Twitter hesabından attığı Galatasaray tweetleri ise yeniden sosyal medyanın gündeminde.

Yoksa Ozan Tufan bir Galatasaray taraftarı mı? Ozan Tufan'ın yıllar öncesinde attığı tweetler yeniden gündemde. İşte başta Ozan Tufan olmak üzere futbolun yıldızlarının tuttukları takımlar.

Merih Demiral

Hürriyet'in haberine göre; Yakın çevresi, genç oyuncu ve babasının 6-7 yıl öncesine kadar Galatasaraylı olduklarını, ancak Merih'in Fenerbahçe'de oynaması ve özellikle annesinin cenazesine bütün takımın katılmasının ardından ikisinin de sıkı Fenerbahçeli olduklarını söylüyor.

Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu'nun babası Hüseyin Çalhanoğlu "Hakan çocukluğundan beri Galatasaray'ı tutuyor ama sonuçta profesyonel düşünmek gerek. Hangi takım Hakan'a değer verirse oda çıkar göğsünü gere gere en iyi şekilde temsil eder" demişti.

Kenan Karaman

Kenan Karaman daha önce verdiği röportajda Fenerbahçe'yi tuttuğunu açıklamıştı.

Kenan verdiği röportajda "Spor Toto Süper Lig'i izliyor musun? Bundesliga ile arasında ne gibi farklar var sana göre?" şeklindeki soruya şu cevabı vermişti;

"Evet izliyorum, tüm maçları ailece izliyoruz. Fenerbahçe'yi tutuyorum. Bundesliga ve Spor Toto Süper Lig arasında ise ciddi farklılıklar var. Bundesliga'da futbol çok daha yüksek bir tempoda oynanıyor. Oyunun sadece hücum değil, defansif yönü de çok iyi planlanıyor. Türkiye'de ise takımlar daha çok hücum etmeyi düşünüyor ve savunma planlarında aksaklıklar yaşanıyor."

Emre Akbaba

DİĞER GALERİLER