Fenerbahçe'de dev transfer operasyonu için düğmeye basıldı! Emre Belözoğlu Almanya'ya gidiyor

Son yıllarda tarihinin en kötü dönemlerinden geçen Fenerbahçe'de gelecek sezon için kollar erkenden sıvandı. Yeni sezonda sportif direktörlük koltuğuna oturmaya hazırlanan Emre Belözoğlu önce Mert Hakan Yandaş transferini bitirdi, Emre Kılınç için ikna turları atıyor. Emre Belözoğlu'nun sıradaki rotası ise Almanya...

Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü olmak için gün sayan Emre Belözoğlu, sezona damga vuracak iki yıldız transferi için Almanya'ya uçmaya hazırlanıyor.

Süper Lig'de önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak adına yerli oyunculara yönelen Fenerbahçe'de transfer operasyonu erken başladı.

MERT HAKAN YANDAŞ VE CANER ERKİN TAMAM
Mert Hakan Yandaş'ın işini bitiren, Caner Erkin'e imza attırma konusunda büyük yol kat eden Sarı-Lacivertliler, gözünü Almanya'ya çevirdi.

İLK BOMBA KAAN AYHAN
Fanatik'in haberine göre, Fenerbahçe'nin bu doğrultuda bir numaralı hedefinin Fortuna Düsseldorf'ta oynayan Kaan Ayhan olduğu belirtildi.

Milli savunmacının formasını giydiği Fortuna Düsseldorf, Bundesliga'ya veda etti. 24 yaşındaki futbolcu bu gelişme sonrasında takımından ayrılma kararı aldı.

DİĞER GALERİLER