Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Yüksek Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Nisan ayı Olağan Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Koç, Fenerbahçe'nin tarihinin en kötü sezonunu yaşadığını bir kez daha altını çizdi ve bu durumun yaşamasıyla ilgili de yeni bilgiler verdi. İşte Ali Koç'un açıklamalarından satırbaşları...

"İlk yönetim kurulu toplantımızda Can Bartu'yu, efsaneyi ölümsüzleştirmek, heykelini yapmak için karar alacağız."

"TARAFTARIMIZ İYİ DESTEK VERİYOR"
"Taraftarımız iyi destek veriyor. Ama ne yazık ki şu an istediğimiz noktada değiliz. İkinci yarıda daha iyi olacağız demiştik, sıralamada rahat bir yerde olup ileride görev vereceğimiz gençlerden yararlanmak istiyorduk, olmadı."

"BİRÇOK DEĞİŞİKLİK AYNI ANDA YAPILMAMALI"
"Bugünlerden çıkardığımız dersler var. Aldığımız en önemli ders birçok değişikliğin aynı anda yapılmaması gerektiği. Gelecek sezonun planlamasını yapıyoruz. Hocamızın isteği doğrultsunda en az 2-3 pozisyonda oynayabilen oyuncular belirlendi."

"BÜTÇEYİ DEVAM ETTİRMEK DURUMUNDAYIZ"
"Ekonomik şartlar ne olursa olsun biz Fenerbahçe yönetimi olarak erkek basketboldaki bütçeyi devam ettirmek durumundayız. Ama ne olursa olsun bu şubedeki açığımız futboldaki açığımızın yarısı kadar."

"TARİHİN EN KÖTÜ SEZONU OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİM"
"Şubat ayında bir araya geldiğimizde tarihimizin en kötü sezonu olduğunu ve sorumluluğun bizde olacağını söylemiştim. İkinci devre daha iyi olacağımızı söylemiştim. Daha iyi bir Fenerbahçe'yi göreceğimizi umut etmiştim."

DİĞER GALERİLER