Emre Mor hakkında bilinmeyen gerçekler

Çek Cumhuriyeti maçıyla yıldızlaşan Emre Mor herkesi mest etti. Çek futbolcular onu durdurmakta çaresiz kaldı. Savunmayı altüst edip gole giden yolda çorbada tuzu oldu.

Çek Milli maçındaki performansı sonrasında Fatih Terim'den onun için övgü dolu sözler geldi. Terim şunları söyledi; -"Emre Mor, heyecanlandırdı. İspanya maçında Emre'yi bile bile koymadım. O hengamede kendisini kaybedebilirdik. Buraya kurtarıcı gibi gelmesi onu kazanmak adına çok önemliydi.''

-Bence Türk Milli Takım'ı önemli bir oyuncu kazandı. Bugünden sonra sahaya daha da güvenli çıkacaktır. Kendisi yorulduğu için çıkmak istedi. Yoksa çıkarmayacaktım. Volkan Şen, Emre Mor ve Burak Yılmaz ileride iyi mücadele etti. İyi atağa çıktırlar. Takım olarak golden sonra da iyi savunma yaptık. Kalecimiz de iyi oynadı."

Peki herkesi kendisine hayran bırakan Emre Mor kimdir? Milli Takımın gurbetçi yeni yıldız adayı Emre Mor Kopenhag'da fakir bir mahallede yaşıyor. Emre Mor'un babası trafik cezası sebebiyle hapiste.

Hayatı futbol olan Emre Mor instagram ve facebook meraklısı. Peki instagram hesabında neler var. İşte Emre Mor'un sosyal medya hesabındaki özel fotoğrafları ve ilginç yaşam öyküsü;

DİĞER GALERİLER