Khabib Nurmagomedov'dan Türkiye paylaşımı

İrlandalı McGregor'u yenerek karma dövüş sanatlarında hafif sıklet unvanını koruyan Dağıstanlı Nurmagomedov, spor dünyasında son zamanların en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Dünyanın en çok konuştuğu isimlerden biri olan Khabib Nurmagomedov'un, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı Türkiye paylaşımı dikkat çekti. İşte Khabib Nurmagomedov'un Türkiye paylaşımı...

Dünya Khabib Nurmagomedov'u konuşuyor

DÜNYANIN GÖZÜ ONDA!

Geçtiğimiz hafta sonu Las Vegas'ta İrlandalı dövüşçü Conor McGergor ile yaptığı maçı kazanan Khabib Nurmagomedov hala adından en çok söz ettiren isimlerden biri. Daha önce Galatasaray formalı görüntüleriyle gündeme gelen Khabib Nurmagomedov, Türkiye'ye mesaj yolladı.

Dünya Khabib Nurmagomedov'u konuşuyor

TÜRKİYE'YE ÖZEL MESAJ

Khabib Nurmagomedov, Instagram hesabından İstanbul'da Muhammed Emin Türkmen tarafından çizilen ve Khabib'in McGregor karşısındaki zaferini anlatan grafitinin görüntüsünü paylaştı.

Khabib Nurmagomedov, fotoğrafın altına "Türkiye'de bir yer. Desteğiniz için teşekkür ederim." yazdı.

Dünya Khabib Nurmagomedov'u konuşuyor

GALATASARAY FORMALI KHABIB

Khabib Nurmagomedov'un Galatasaray formalı fotoğrafları çok konuşulmuştu.

Dünya Khabib Nurmagomedov'u konuşuyor

DÜNYA ONU KONUŞUYOR

Khabib Nurmagomedov'a bir destek de ABD'den geldi. Ünlü rap şarkıcısı 50 Cent, UFC'nin yaptırımlarını yanlış olarak nitelerken Rus sporcuya bir teklifte bulundu.

Dünya Khabib Nurmagomedov'u konuşuyor

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan 50 Cent, Khabib ve ekibinin, McGregor'a bir şey yapmadığına dikkat çekerken "UFC'nin Khabib'e yaptıklarını doğru bulmuyorum. Bellator'da benim için dövüşürse kendisine 2 milyon Euro nakit para ödeyeceğim" ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER