Dorukhan Toköz'ün yeni takımı Fenerbahçe mi Galatasaray mı? İlk açıklama.... Beşiktaş transfer haberleri

Transfer döneminin açılmasıyla adı transfer haberleri içerisinde en çok geçen isimlerden biri Dorukhan Toköz oldu. Beşiktaş'la ipleri kopma noktasına geldiği iddia edilen 24 yaşındaki merkez orta saha oyuncusunun, Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilmişti. Bu iddialara menajerinden yanıt gecikmezken, Beşiktaş cephesi köşeye sıkıştı. Öte yandan Dorukhan'a bir talip daha çıktı. İşte Dorukhan Toköz transferinden yaşanan son dakika gelişmeleri.

Beşiktaş'taki geleceği merak edilen genç yıldız Dorukhan Toköz'ün Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilmişti. Dorukhan Toköz'ün transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı...

Beşiktaş'la olan sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Dorukhan Toköz için sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

3 YILLIK İMZA
Dorukhan Toköz, geçtiğimiz sezon başında 350 bin avro maaş karşılığında Beşiktaş'a 3 yıllık imza atmıştı.

ZAM TALEP ETTİ
Sergilediği performansla kısa süre içerisinde milli takıma kadar yükselen Dorukhan Toköz, kontratının bitimine 1 yıl kala zam talep etti.

İPLER KOPMA NOKTASINA GELDİ

Genç oyuncu yıllık 1 milyon avro garanti ücret isterken, Beşiktaş yönetiminden gelen yanıt şok etkisi yarattı. Yaşanan ekonomik sıkıntıları gerekçe gösteren Beşiktaş, Dorukhan Toköz'a 650 bin avro teklif etti ve taraftarlar arasında ipler kopma noktasına geldi.

DİĞER GALERİLER