Beşiktaş'ta bir şok daha! O isimlerle yollar ayrılıyor

Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'ne çok kötü bir başlangıç yaparak başlayan Beşiktaş'ta sular durulmuyor. Fikret Orman'ın başkanlığı bırakacağını açıklamasının ardından oklar şimdi de teknik direktör Abdullah Avcı'ya döndü. Avcı ise istifa etmeyeceğini belirterek "Antrenörlüğümü kimse tartışamaz" diye sert bir çıkış yaptı. Wolves mağlubiyetinin ardından bir rapor hazırlığında olan Avcı'nın 6 ismin üzerini çizdiği belirtildi.

Süper Lig ve Avrupa Ligi'nde kötü günler geçiren Beşiktaş'ta kritik günler yaşanıyor.

Siyah-beyazlıların ana gündem maddeleri ise mevcut başkan Fikret Orman'ın istifa kararı alması sonrası yapılacak olağanüstü kongre ve kötü gidişin en büyük sorumluları arasında gösterilen Abdullah Avcı'nın takımdaki geleceği...

"KAN DEĞİŞİKLİĞİNE İHTİYAÇ VAR"

Orman, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasında yaptığı açıklamayla "Bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Çok önemli, düzgün ve iyi bir hoca ve takımımız var. Şu anki negatif hava benim üzerimden gidiyor. Ben bu işe girdiğimde Beşiktaş aşkı için girdim. İyi bir hizmet verdiğimi düşünüyorum vicdanen. Büyük ihtimalle Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum. Bundan sonrasını Küfür hak etmediğimizi düşünüyorum. Hayatım Beşiktaş içinde geçti. Beşiktaş için kavga ettim. Bana küfür edenler daha doğmamışken, ben içinden geldim. Taraftar Beşiktaş'ın sahibindir, doğrudur. Beşiktaş'ın yeni bir enerjiye ihtiyacı var."

"MEVCUDİYETİM BEŞİKTAŞ'IN ÖNÜNDE ENGELMİŞ GİBİ"

Ne yaptıysam Beşiktaş için yaptım. Elimizden geldiğince Beşiktaşımıza hizmet ettik. Niyetimi çok net anlattım. Şu andaki süreç benim mevcudiyetim sanki Beşiktaş'ın önünde bir engelmiş gibi. Benim işimle ilgili Beşiktaş'tan hiçbir menfaatim olmadı. Sadece ve sadece vermeye geldim." istifa kararı aldığını açıklamıştı.

Sezon başında göreve getirilen tecrübeli teknik adam, kendisine yöneltilen eleştiriler sonrası UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Wolverhampton maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

DİĞER GALERİLER