Beşiktaş'ın yıldızı bağımlı çıktı! Arkadaşları onu böyle tanıyor

Süper Lig'de ilk devre heyecanı sona erdi. Futbol heyecanına verilen kısa molada sporseverler transfer haberlerini dikkat kesildi. Lige verilen bu kısa arada sizler için rotayı saha dışına çevirdik. İşte Beşiktaşlı futbolcuların bilinmeyen yönleri...

Beşiktaş'ta herkes futbolculara gözünün içine bakıyor. Siyah beyazlı renklere gönül veren herkes, onların başarılı olmasını canı gönülden arzuluyor. Peki tüm Beşiktaşlılar'ın üzerilerine titrediği futbolcular gerçekte nasıl karaktere sahipler? En çok nelerden hoşlanırlar? Antrenman ve maçlardan arta kalan zamanlarında nelerle uğraşırlar? Futboldan başka yetenekleri var mı? İşte tüm bu soruların cevapları...

PEDRO REBOCHO: RAP ÇILGINI
Rap müzikle yoğun derecede ilgili. Antrenman sonraları kulağından müzik eksik olmaz. Dinlerken kendinden geçiyor. Rap alemindeki adı 'StiffWrist' olan Rebocho, 2016 yılında fibula kemiğinde yaşadığı sakatlık sonrası sözlerini kendisinin yazdığı 'Fibula' adlı rap şarkıya klip çekip yayınladı.

ENZO ROCO: FOTOĞRAFÇI
Yeni yerler keşfetmeyi seviyor. Her tatil fırsatında değişik yerlerden çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmayı tercih ediyor. Aynı zamanda fotoğraf makinesi koleksiyoncusu.

UMUT NAYİR: KİTAP KURDU
Halen eğitim gördüğü hukuk fakültesinin kitapları dışında siyasi, bilimsel ve teknoloji kitaplarına yoğun ilgi gösteriyor. Sıkı bir kitap okuyucusu. Ayrıca Football Manager oynamayı da sever ve bu oyunda bir hayli iddialıdır.

OĞUZHAN ÖZYAKUP: DİZİ FİLM BAĞIMLISI
Dizi film izlemeyi çok sever. Özellikle Netflix dizilerinin bağımlısıdır. Deplasman yolculuklarında ve diğer boş zamanlarında mutlaka dizi izliyor. Ayrıca gezmeyi sever.

DİĞER GALERİLER