Yıldızı sönen ünlüler

Yasemin Hadivent

Genç oyuncu 2003 yılında "Rabia" ve "Deli Duran" dizilerinde rol aldı. Daha sonra "Türkiye'nin Yıldızları" adlı oyunculuk yarışmasında birinci oldu. Gökhan Özen ile "Sevda Çiçeği" dizisine başrol oynadı. "Buzda Dans" adlı TV programında eski milli futbolcu İlhan Mansız'la finale kalarak ikinci oldu. Fakat bunların hiçbiri yetmedi ve kaybolup giden ünlülerden oldu.

Popstar Firdevs

Popstar yarışmasında sempatik tavırları ve jüri üyesi Armağan Çağlayan ile tatlı atışmaları sırasında dikkat çekmişti. Yarışmada ikinci oldu ancak daha sonra çıkardığı albümle istediği çıkışı yakalayamadı.

Melis Sökmen

Hem siyahi teni hem de "Maçka Yolları Taşlı" şarkısı ile dikkat çekmişti. Şöhreti çok fazla sürmedi.

Umay Umay

Doksanlı yılların bir başka "uçuk ismi." Masmavi saçları, o zamanlar için fazlaca marjinaldi. Klipleri de öyle. Ama artık hatırlama mesafesinin çok uzağında!

Caner&Tülin

Onlar da bir zamanlar çok izlenilen evlendirme programının gözde yarışmacılarındandı. Bir küs bir barışık olan çiftin evlenmesi adeta memleket meselesi olmuştu. Programda evlenemeyen çift bu defa anılarını sabah kuşağı programlarında aradılar. Şöhret basamaklarında yükselmek için Caner'in canlı yayında kafasında bardak kırması olsun, defalarca evlenme teklifi etmesi olsun ikiliye çare olmadı. Bir de kaset çıkaran Caner aradığını bulamadı. Şu sıralar taksi şoförlüğü yapmakta... "Türkiye'nin gelini" Tülin ise Eskişehir'deki köyüne döndü.

DİĞER GALERİLER