Ünlü sanatçı Emre Altuğ ATV motorla İstanbul sokaklarında gezdi! Görenler şaştı kaldı...

Tüm yaz Alaçatı'da kullandığı ATV'sini İstanbul'a getirten Emre Altuğ, havalı ulaşım aracıyla İstanbul sokaklarını turladı. Ünlü sanatçı, kendisini görüntüleyen gazetecilere de el salladı. İşte haberin detayları ve 25 Eylül tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

ATV'Lİ GEZİNTİ
Ünlü
sanatçı Emre Altuğ, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Noterde işlerini halleden Altuğ, daha sonra ATV'sine atlayıp uzaklaştı.

Alaçatı'da kullandığı ATV'sini İstanbul'a getirten Altuğ, havalı ulaşım aracıyla İstanbul sokaklarını turladı. Ünlü sanatçı, kendisini görüntüleyen gazetecilere de böyle el salladı.
Aydın HAMZA

PARA DÜŞMAN KAZANDIRIR
Baba Parası' filminin
heyecanını yaşayan Ahmet Kural ile Murat Cemcir, önceki gün 9. Bodrum Türk Filmleri Haftası'na katıldı. Kural, "Çok para yeni arkadaşlar yerine kaliteli düşmanlar kazandırır" diye iddialı bir açıklama yaptı.

MÜZIKAL MUTLULUĞU
Alice Müzikali'nin başrolü Şükrü Özyıldız, önceki gün Etiler'deydi. Yakışıklı oyuncu, müzikale ilgiden mutlu olduğunu söyledi.
Aydın HAMZA

USTAYA SAYGI GECESİ
Önceki
akşam 9. Sadri Alışık Anadolu Tiyatro Oyuncu Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede merhum sanatçılar Sadri Alışık ve eşi Çolpan İlhan, saygıyla anıldı.
Kerem Alışık "Her ikisine de hayatın ve sanatın ortasına güller bıraktıkları için teşekkür ediyorum" dedi.

DİĞER GALERİLER