Vav TV İzle

Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'nin o paylaşımı olay oldu! Hamilelik dedikoduları alevlendi...

Hamile olduğu konuşulan Amine Gülşe, dünkü paylaşımıyla dedikoduları alevlendirdi. Eşi Mesut Özil'le selfie yapan Gülşe'nin şiş suratı ve saçlarını boyatmaması dikkat çekti... İşte o paylaşım ve 16 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

BİR BAŞKA AMİNE
Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'le 7 Haziran'da evlenen Amine Gülşe, dün eşinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Gülşe, Özil'le karesini "Doğum günün kutlu olsun ömrüm. Nice mutlu senelere inşallah. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın" notuyla paylaştı.

Evlendikten sonra setlere veda eden güzel oyuncunun şiş yüzü ve saçlarını boyatmaması dikkat çekti. Hamile olduğu konuşulan Gülşe'nin son hali ise dedikoları doğrular gibiydi.

CANNES ŞIKLIĞI
Yapımcı
eşi Burak Sağyaşar ile Cannes'daki fuara giden Hatice Şendil, tarzıyla Fransa'yı yaktı. Şendil, Zara'dan yaptığı bin 200 TL'lik kombiniyle çok şıktı.

SEVGİLİYE DESTEK
Güzel oyuncu Gamze Topuz önceki akşam Milli maçı yorumlayan aşkı Tümer Metin'i Fransa'da yalnız bırakmadı. Topuz, Metin'in her şeyiyle yakından ilgilendi.

RENGİMİZ KIRMIZI BEYAZ

Önceki akşam A Milli takımın Fransa ile mücadelesini "Hercai" dizisinin yıldızı İlay Erkök tribünde izledi. Fransa'daki nefes kesen maçı yerinde takip eden güzel oyuncu, bu kareye de "Rengimiz belli" notu düştü.