Bugünkü
Takvim

Meghan Markle ve Kate Middleton'dan elti kavgası

Milyonlarca kişinin hayatlarındaki bütün ayrıntıları merak ettiği iki ünlü Kate Middleton ile Meghan Markle. Biri Prens William'ın karısı, üç çocuğunun annesi. Diğeri de Prens Harry'nin, yüzüne bakarken bile içinin titrediği çiçeği burnunda karısı Meghan Markle

Peki aralarında bu kadar benzerlik varken Kate Middleton ile Meghan Markle'ın arası nasıl? İki elti birbirleriyle geçinebiliyor mu? Basına yansıyan rekabet iddiaları doğru mu yoksa abartılı mı? İşte cevaplar...

Bu konuda çeşitli iddialar var. Bazılarına göre Buckhingam Sarayı'nın büyük gelini Kate Middleton, ilginin kendisinin üzerinden Meghan Markle'a kaymasından rahatsızlık duyuyor. Hatta sırf bu yüzden Meghan Markle ile Prens Harry'nin düğününe daha önce defalarca üzerinde görülen bir kıyafetle gittiği bile konuşuluyor.

Bazılarına göre de Kate Middleton, şu anda tüm ilginin Saray'ın yeni gelinine yönelmesinden hiç de rahatsız değil. Hatta bundan memnuniyet bile duyuyor. Hatta, Kraliçe 2. Elizabeth'in veliaht olan oğlu Prens Charles'ı "pas geçip" tahtını Prens William'a devredeceği iddiaları da göz önüne alındığında Markle'ı pek de kafasına takmıyor. Sonuçta geleceğin kraliçesinin kendisi olacağını biliyor.

Bu iddiaların hangisi daha doğru bilinmez ama ortada bir gerçek var ki o da Meghan Markle'ın Kate Middleton'a "zeytin dalı" uzattığı. Nasıl mı yaptı bunu Markle? Prens Harry ile evlendikten sonra Sussex Düşesi unvanını alan eski oyuncu Meghan Markle, yakın arkadaşlarına düğününe katıldıkları için bir teşekkür hediyesi sundu.