Magazin Turu 28/11/09

Sibel Can'ı seksi pozları mı yaktı?
Ünlü sanatçı Sibel Can'ın TRT'de yapacağı ancak son anda iptal edilen programıyla ilgili farklı bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre; Can, TRT'den program ücretini peşin isteyince yetkililer tarafından veto yemişti. Ancak turuncutime. com'a göre; işin rengi farklıydı. Kanal yöneticileri "Şarkı Söylemek Lazım" adlı bir program yapmasını istedikleri Sibel Can'ın son günlerdeki görüntülerinden rahatsız oldu.
Asena: İddialı geliyorum
Yaklaşık 1.5 yıldır şan dersleri aldığını söyleyen Asena, iddialı konuştu. Ayakligazete. com'un haberine göre; ünlü oryantal yakında çıkartacağı albümü için hazırlıklarını tamamlamak üzere... "Hem şarkılarım, hem de sahne şovumla iddialı geliyorum" diyen ünlü oryantal ekledi: "Kesinlikle assolistliğe oynamıyorum, ben şova geliyorum."
Sevgilisi uğruna tatil!
Önceki gece Etiler'deki Voice isimli mekanda Tan'ı dinleyen Demet Akalın'ın yanında sevgilisi Önder Bekensir de vardı. Ünlü popçu, "Önder'le daha fazla vakit geçirmek için bu bayram tatil yapacağım" dedi.
Sevişirken kontrolümü yitiriyorum
Çiçeği burnunda kız babası Okan Bayülgen "Her erkek hayatının bir döneminde iki kadın arasında kalabilir" dedi ve ekledi: "Ben hep bundan kurtulmaya çalıştım ve artık eşimden başka kadına tahammül edeceğimi sanmam"
Gribi yendin ödülün tatil
Ebru Şallı-Harun Tan çifti oğulları Beren'in domuz gribine yakalanması nedeniyle, geçen haftayı hastanede geçirmişti. Beren'in iyileşmesi üzerine Tan Ailesi, Avusturya'ya kayak tatiline gitti.
DİĞER GALERİLER