Magazin Turu 28/01/2010

 

Rumeli Hisarı'nda 'Şahan'e buluşma
Sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılan Merve Sevi, önceki gece komedyen Şahan Gökbakar'ın Rumeli Hisarı'ndaki evindeydi. Sevi, kendi evine Gökbakar'ın şoförü tarafından bırakıldı...

 

Şöförüne kızdı
Gülben Ergen, önceki gün Masa Restaurant'ta dostlarıyla yemek yedi. İkizlerini bakıcıya bıraktığını söyleyip, evine gitmek için arabasına binerken de; şoförüne sinirlendi. Ergen, "Ay, çok utandım! Araba da leş gibi" diye görüntü alan gazetecilerden özür diledi.

Evlilik için küçüğüm

Uzun süredir İlker İnanoğlu'yla birlikte olan manken Özge Ulusoy, İstinye Park'ta kendisine makyaj malzemesi baktı. Özge,"Evlilik var mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Yaşım küçük olduğu için evlenmeyi düşünmüyorum. Henüz evlilik teklifi de almadım. Bu işler kısmet işi, inşallah bir gün olacak."

Kadının dudağının hacmine bakmalı!

'Aşk-ı Memnu'nun 'Adnan Bey'i Selçuk Yöntem; tiyatrocu Zihni Göktay'la birlikte 'Güzel Haberler' programına konuk oldu. Yayında konuklara, Kenan İmirzalıoğlu'nun bir röportajda söylediği "Filmde öpüşürken alt dudağa üst dudağa bakacak halim yok" sözleri hatırlatıldı.

DİĞER GALERİLER