Magazin turu 24.01.2010

AYNA AYNA SÖYLE BANA!
"Dünyanın sekizinci harikasıyım" sözlerine üzerine hakkında "Megolaman" yorumları yapılan Elif Ece Uzun konuştu. Ünlü manken, "Kendimi beğendiğimi söylemem megolamanlık olarak algılanıyorsa, evet aynada gördüğüm bütüne haksızlık edemeyeceğim" dedi ve ekledi: "Eğer siz kendinizi takdir etmezseniz sizi başkaları da kesinlikle beğenmez."

EYVAH İVEDİK GELİYOR
Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz'dan sonra bu kez Ata Demirer'le karşı karşıya gelecek. Gişe rekortmeni "Recep İvedik" serisinin 3. filmini 15 Şubat'ta vizyona sokacak olan Şahan'a dişli bir rakip geliyor. Ata Demirer, ünlü oyuncuların rol aldığı son filmi "Eyvah Eyvah"ı 26 Şubat'ta görücüye çıkartacak. Şahan ve Ata, gişede birlikte yarışacak.

ETRAF ÇAKMA ERKEK DOLDU
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde isimli filmde rol alan Sema Öztürk, erkekleri kızdıracak açıklamalar yaptı. Öztürk, "Deli Dumrul, cesur ve atılgan. Asla günümüz çakma erkekleri gibi pısırık değil" dedi ve ekledi: "Erkekler artık eskisi gibi tuttuğunu koparanlardan değil."

CEYLAN'IN ÇORABI OLDU
Ünlü türkücü Ceylan'ın kendi adını taşıyan çorapları oldu! Mahmutpaşa Lider Çorapçı'nın bu jesti karşısında çok mutlu olan Ceylan, "Bu şeker çorapları görürse köpeğim aşkım beni parçalar" dedi.

ERKEK ERKEĞE GEZDİLER
Beşiktaşlı yıldız Mert Nobre, oğlu Nicolas ile Akmerkez'deydi.
Maçtan önceki gün oğluyla alışveriş yapan Nobre, "Erkek erkeğe dolaşmaya çıktık, eşim evde oturuyor" dedi.

DİĞER GALERİLER