Magazin Turu 23/11/2009

Defne Samyeli 'Derin'e daldı

Eşi Eren Talu ile boşanmaya hazırlanan Defne Samyeli, küçük kızı Derin'le İstinye Park'ta yemek yedi. Hiçbir açıklama yapmayan Samyeli'nin, düşünceli ve dalgın hali dikkat çekti.
Sibel Can öğretmenler için sahne aldı

Bilfen Okulları, geleneksel Öğretmenler Günü davetini önceki akşam Cevahir Otel'de verdi. Davete İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız da katıldı. Bilfen Okulları'nda 5, 10, 15 ve 20. yılını dolduran öğretmenlere teşekkür plaketi verildi. Burada müzik öğretmenliği yapan Eda Özülkü de beşinci yılını doldurduğu için plaket aldı. Gecede öğretmenler için sahneye çıkan Sibel Can şarkılarıyla dinleyenleri coşturdu.
Bora 'Thor' hayranı

Eda Taşpınar, önceki akşam sevgilisi Bora Kozanoğlu ile Şişhane'de bir bar açılışına katıldı. Ünlü sörfçü Kozanoğlu, ceketinin içine giydiği tişörtüyle, çizgi kahraman 'Thor'a olan merakını gösterdi.
Sahnenin her yerine şarkı sözleri saçıldı!

Sevilen şarkılarını seslendiren Yalın, hayranlarının seçtiği 'Yine Yol Göründü Gurbete' isimli Barış Manço şarkısını da söyledi. Şarkının sözlerini unutmamak için ilginç bir çözüm bulan genç popçu; sahnenin farklı yerlerine sözlerin yazılı olduğu kağıtlar yapıştırdı. Hayranlarının özel isteği olan Barış Manço şarkısını başarıyla yorumlayan Yalın, Bostancı Gösteri Merkezi'nde 2009'un son konserini verdi.
Bazı filmlere harcanan emeğe de, paraya da yazık!

Murat Şeker'in yönettiği 'Aşk Geliyorum Demez' filmi ile gündeme gelen Tolgahan Sayışman, Türk Sineması'ndaki film bolluğunu değerlendirdi: "Bazı filmlere harcanan para zaman ve emeğe yazık! İzleyicinin sinemaya küsmesinden korkuyorum"
DİĞER GALERİLER