Magazin Turu 21.10.2009

Sosyetik çiftin ev alışverişi
Geçtiğimiz günlerde nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Manolya Onur ve Can Bozok da Bebek'i mesken tuttu. Ellerinde alışveriş poşetleriyle boy gösteren çiftin keyfi yerindeydi. Bu arada Manolya Onur, elindeki bir demet çiçeği Can Bozok'un aldığını söyledi.
Adı tepede ama rolü kısacık!
Hilton Otelleri'nin çılgın varisi Paris Hilton, kısa süren sessizliğini yeni bir proje ile bozmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir oyuncu Doug Reinhardt'la birlikte olan Hilton, sevgilisinin mesleğini elinden almaya çalışacak. Önceki yıllarda birkaç filmde rol alan Hilton, bu kez 'The Other Guys' adlı komedi filmi için kamera karşısına geçecek. Senaristler, filmde kendini oynayacak olan Paris Hilton'a kısa bir rol yazmayı planlıyor.
'Varım yoğum oğlum'
Sosyetenin en güzel kadınlarından İvana Sert hakkında boşanacağına dair haberler çıkıyordu. Bu iddialar hakkında hiçbir zaman konuşmayan ikoncan, önceki gün oğlu Ateş'le birlikte Bebek'te çıktı karşımıza. Oğluyla Bebek Parkı'nda güneşli havanın keyfini çıkartan İvana Sert, "Yurdal Sert ile boşanacak mısınız?" sorusu karşısında "Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum" dedi ve ekledi: "Oğlum benim her şeyim ve şu an onunlayım."
Çalınan alyansın yasını tutuyor
Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın eşi Semra Özal'ın oturduğu Sarıyer'deki evine geçtiğimiz günlerde hırsız girmişti. Hırsız, Özal çiftinin evlilik alyansını da çaldı. Bu duruma çok üzülen Semra Özal, yas tuttuğunu söyledi ve ekledi: Evlilik alyansımız bulunana kadar dışarıya siyahlar içerisinde çıkacağım."
Yeni projelerimiz var
Cemiyet dünyasının gözde çifti Şebnem ile Celal Çapa da, Kanyon'daydı. "Her ikimizin de yeni projeleri var" diye konuşan sosyetik çift, günlerinin yoğun geçtiğini dile getirdi.
DİĞER GALERİLER