Magazin Turu 20/01/2010

GÜNEY AMERİKA'YI SALLADI

Kurtlar Vadisi Güney Amerika’yı da salladı. Dizideki bir sahne nedeniyle, geçen hafta Türkiye ile İsrail arasında yaşanan kriz, Arjantin, Guatemala, Uruguay, Paraguay, Panama ve Meksika gazetelerinde de geniş yer aldı.

TÜRKİYE AĞIT YAKTI

Olgun Şimşek'in trafik kazasında hayatını kaybeden Cemal'in cenazesinde yaktığı ağıt bütün Türkiye'yi gözyaşlarına boğdu.

ASUMAN İSYAN ETTİ

Mankenliği bırakan Asuman Krause, Wipe Out adlı yarışma programında oldukça başarılı.. Ancak Asuman, kendisine bir zamanlar çektirdiği çıplak pozlarını hatırlatanlara çok kızıyor ve bakın kendi üslubunca nasıl cevap veriyor:

Oradaki çıplaklık çok masum. Fotoğrafçı Çağatay Karaçizmeli dedi ki, böyle bir şey düşünüyoruz. Çekimin amacı zaten örnekteki fotoğraflardan da belli. O fotoğraflar para için yapılacak bir şey değildi. Bir, daha önce yapılmamış bir şeyi yapmak istedim. İki, çok ses getireceğini biliyordum. Üç, güzel bir takvimim oldu. Zaten oradaki çıplaklık çok masum. Nedir ki yani bu çıplaklıkla alıp veremediğimiz bu kadar?

 

İKİ EFSANE SONA YAKLAŞTI

Ezel dizisinin de yapımcısı olan Ay Yapım, Kanal D’deki “Yaprak Dökümü” ile “Aşk-ı Mennu”yu da bitiriyor.

'KİMSEYİ SOKAĞA ATMAM'

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, Moda'daki Güzel Sanat Lisesi öğrencilerini kirayı ödemedikleri için sokağa attığı iddialarına ateş püskürdü. Sosyetik güzel şunları söyledi: "Okulun benimle ilgisi yok, okul ağabeyim İsmail Yalçın'a ait. Araştırmadan beni zan altında bırakıyorlar. İnsanları sokağa atacak birisi değilim."

DİĞER GALERİLER