Magazin Turu 19/10/09

Seda'ya ağır konuklar
SEDA Ertan İstanbul Fashionable Moda Organizasyonu’na hazırlanıyor. Italyan booker Barbara Ongvigo’yu da İstanbul’da ağırlamanın mutluluğunu yaşayan ünlü model Fashionable gecesine İstanbul adlı kendi tasarımı elbiseyle katılacak.
O artık evinin sanatçısı
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıldan beri birlikte olan Seçkin Piriler, alternatif rock tarzı müzik sevdiğini belirterek, şunları söyledi: “Yeni bir albüm yapsam, pop yerine alternatif rock’ı tercih ederim. Çocukluğumdan beri bu müzik tarzını dinliyorum ve bu tarz şarkıları iyi söylediğime inanıyorum. Evde arkadaşlarıma ve Kaan’a mini konserler veriyorum. Beni onlar ve annem dinliyor.”
Boynuna Allah yazdı
Mustafa Sandal’ın Turkcell Muhabbet Kart turnesi konserleri Türkiye’nin çeşitli illerinde devam ediyor. Önceki gün Kahramanmaraş’ta sahneye çıkan sanatçıyı binlerce kişi dinledi. Sandal’ın boynundaki ‘Allah’ yazılı kolyesi dikkat çekti.
Meydan Okudular
TÜRK Sanat Müziği’nin 2 devi Muazzez Abacı ve Bülent Ersoy, Günay Restoran’da sahne aldı. Ersoy, “Sahneye ilk çıktığım gün kadar heyecanlıyım” derken, Abacı, “Sahneleri bizim gibi dolduran çıkmadı” diyerek bir kez daha meydan okudu.
Boğaz'a hayran kaldı
Bugüne kadar Inna, Shaggy, In-grid gibi dünyaca ünlü starları ağırlayan Supper Club'ta dün aksam David Tavare rüzgarı esti. Türkiye'ye ilk defa geldiğini söyleyen sanatçı "Havalanından otelime doğru gelirken Boğaz Köprüsü'nü gördüm. Dünyada bir çok ülkeyi dolaştım fakat gördüğüm en güzel manzara" dedi.
DİĞER GALERİLER