Magazin turu 18.01.2010

Onun en büyük hediyesi benim
ÜNLÜ piyanist Fazıl Say 40 yaşını Nişantaşı Zihni Bar'da kutladı. Geceye katılan Say'ın eski sevgilisi Hande Ataizi, "Fazıl Bey'e ne hediye aldınız?" sorusuna şu ilginç yanıtı verdi: "Benim buraya gelmem ona en büyük hediyedir."

Haiti'ye yardım
Geçtiğimiz hafta Haiti'yi vuran deprem felaketine 'Alacakaranlık' serisinin yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart da duyarsız kalmadı. Angelina Jolie- Brad Pitt ve Tiger Woods gibi ünlü isimlerin ardından ikili de, George Clooney'nin bölgeye maddi destek göndermek için düzenlediği kampanyada yer alacak. İkili, böyle bir kampanyada yer aldıkları için çok mutlu.

Eşi için diyete girdi
GEÇTİĞİMİZ aylarda eşi Josh Duhamel tarafından striptizci bir kadınla aldatıldığı söylenen Fergie, evliliğini kurtarmak için diyete girdi. 'Nine' müzikalindeki rolü için 10 kilo birden alan ve bu süreçte kendine olan güvenini yitiren güzel yıldız, eşinin kendisini beğenmesi için sıkı bir diyet yapıyor. Fergie, pilates ve boksu birleştiren 'Piloxing' adlı bir sistemle forma girmeye çalışıyor.

Kankileriyle seks partisi yapıyor!
'Ghost Whisperer' dizisinin güzel yıldızı, Jennifer Love Hewitt, sık sık en yakın arkadaşlarıyla biraraya gelip evde seks üzerine sohbetler yaptıkları partiler düzenliyor.Kankilerinden daha iyi bir seks yaşamı için ipuçları alan güzel yıldız, bu partilerin çok keyifli geçtiğini dile getirdi.

Denizde bile yüzüğünü çıkarmıyor
Mutlu ilişkileriyle dudak ısırtan Penelope Cruz ve Javier Bardem, bir süredir Brezilya'da tatil yapıyor.Geçtiğimiz günlerde denize girerken görüntülenen mutlu çift, ellerini birbirlerinin üzerinden bir an olsun ayırmadı.Zaman zaman birbirlerinin kalçasını bile tutan çiftin bu yıl evlenmesine kesin gözüyle bakılıyor. Mankenlere taş çıkartan vücuduyla dikkat çeken Penelope Cruz, nişan yüzüğünü denizdeyken bile parmağından çıkarmadı.

DİĞER GALERİLER