Magazin turu 17.01.2010

Brad Pitt Tatlıtuğ'u solladı
Türkiye'de de yayın yapan ABD kaynaklı 'Askmen' isimli internet sitesi, Türk kullancılarının oylarıyla 2009'un en çekici erkeklerini seçti. Brad Pitt'in birinci olduğu listede Kıvanç Tatlıtuğ dördüncü oldu.

George Clooney İtalyanca öğreniyor
BİR süredir İtalyan televizyoncu Elisabetta Canalis ile birlikte olan Amerikalı aktör George Clooney, İtalyanca öğreniyor. Sevgilisinin anadilini öğrenmek için çok hevesli olan ünlü aktör, "İtalyanca öğretmenim Elisabetta oldu. Bana sabırla her gün İtalyanca öğretiyor. Yakında derdimi anlatacak kadar konuşacağım. Onu çok seviyorum, akıllı ve güzel bir kadın" diye konuştu.

Kardeşlerim içinde en zeki benim
Amerikalı ünlü TV yıldızı Kourtney Kardashian, kız kardeşleri arasında en zeki kadının kendisi olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz ay ilk çocuğunu dünyaya getiren ünlü yıldız, "Kardeşlerim Kim, Khloe, Kylie ve Kendall benim kadar kıvrak bir zekaya sahip değil. Hepsinin içinde okul döneminde de en başarılı ben oldum" diye konuştu.

Bir günde 10 operasyon geçirdi
Amerikalı ünlü TV yıldızı Heidi Montag, geçtiğimiz günlerde hastaneye yatarak 10 estetik operasyon birden geçirdi. Göğüslerini büyüten, burnunu yaptıran, kaşlarını kaldırtan, yanak ve dudaklarını dolgunlaştıran ve boynundaki fazla yağlarını aldırtan Montag, Playboy dergisinin güzelleri nedeniyle göğüslerini yeniden büyüttüğünü söyledi. Dergiye soyunan kızlara imrendiğini söyleyen yıldız, "Dolgun göğüsleri hep sevmişimdir" dedi.

Yogadan sonra sıra meditasyonda
Ünlü Oscarlı aktris Gwyneth Paltrow, meditasyon yapmayı öğrenmek istediğini söyledi.Yıllardır yogaya da meraklı olan 37 yaşındaki yıldız, "Bu yıl ilk önceliğim meditasyon yapmayı öğrenmek olacak. Bu sayede stresten uzak, huzurlu bir yıl geçireceğim" şeklinde konuştu.Coldplay'in solisti eşi Chris Martin'le boşanmanın eşiğinde olan ünlü aktrisin, kötü giden evliliği nedeniyle zor günler geçirdiği söyleniyor.

DİĞER GALERİLER