magazin turu 15/11/2009

Yeni filme yeni imaj

'Abimm' filmi için 20 kilo alan Levent Üzümcü, eski formuna kavuştu. Kilolardan kurtulan Üzümcü, yeni filmi için 4-5 kilo daha vereceğini söyledi. Elazığlı bir mevsimlik işçiyi oynayacak Üzümcü, "Sakal olmayacak, sadece bıyık. Biraz teni karartacağım. Elazığlılar, kavruk renklidir" dedi.
Manga: Önce Avrupa

MTV Avrupa Müzik Ödülleri Yarışması'nda 'En İyi Sanatçı' seçilen Manga Grubu'nun solisti Ferman Akgül, hedeflerinin bütün dünyada Türkiye'yi temsil etmek olduğunu söyledi. Grup, ilk olarak aralık ayında Avrupa turnesine çıkacak.
Aramızda sadece imza var

Musa Aytun ile evliliğini bitirme kararı alan Seren Serengil, son kez konuştu. Ünlü sanatçı, "Benim için bu evlilik bitmiştir. Kağıt üzerindeki imza beni ilgilendirmiyor. Ben şu andan itibaren hayatıma bakıyorum" dedi.
Heyecan sardı

Ünlü şarkıcı Sertap Erener ve sevgilisi Demir Demirkan önceki gece Beyoğlu'nda eğlendi. Önümüzdeki günlerde yeni çıkaracağı Single için çalışan Erener, büyük bir heyacan içinde olduğunu söyledi.
Açılın Sezen geliyor

Sezen Aksu, oğlu Mithat Can'ın işletmeciliğini yaptığı 11.11 adlı mekana giderek destek verdi. Geç saatlere kadar kalmayan Aksu, mekandandan çıkarken seferberlik ilan edildi. Alkollü olduğu gözlenen Aksu, aracına gitmekte zorlanınca, devreye Yaşar Gaga önderliğinde güvenlik ordusu girdi.
DİĞER GALERİLER