Magazin turu 15.01.2010

'Örümcek Adam' olabilir
Tobey Maguire'ın 'Örümcek Adam 4'te oynamayacağını açıklamasıyla gözler filmin yapımcılarına çevrildi. Hollywood'da dolaşan dedikodulara göre, yeni 'Örümcek Adam' karakteri için arayışa geçen yapımcılar bu rol için Robert Pattinson'ı düşünüyor.

Single değil albüm güzel
AJDA Pekkan, Kanyon'da alışveriş yaptı, çorba içti! Şıklığıyla dikkat çeken Süperstar, "Ben single çıkarmam, ancak albüm yaparım" dedi.

Sİbel Kekilli'nin rolü Fahriye'ye
GURBETÇİLERİN dramı film oluyor! Filmfabrik Köln ve Filmfabrik İstanbul'un yapımcılığını üstlendiği 'Takiye' filmi, İslami yatırım şirketleri tarafından mağdur edilen Türkler'in dramını anlatacak. Başrol için ilk teklif, iyi derecede Almanca bilen Sibel Kekilli'ye götürüldü. Ancak Kekilli, işlerinin yoğunluğu nedeniyle filmde yer alamadı. FİLMİN yapımcıları, bu gelişme üzerine Fahriye Evcen'in kapısını çaldı. Kadir Sözen'in senaryosunu yazdığı, Ben Verbong'un yönetmenliğini üstlendiği film için "Tamam" diyen Evcen'e; Rutkay Aziz, Ali Sürmeli, Erhan Emre, Mahir Günşiray ve Susan Anbe eşlik edecek.


Neco: Eğlencede siyaset olmamalı
'KURTLAR Vadisi' dizisi oyuncusu Neco konuştu: "Diziler, insanların güzel vakit geçirdiği eğlence araçlarıdır. Her şeyi siyasete çekersek çok iyi olmaz. Bu konuları sinema ya da dizilere çekmemek gerekir..."

Annem gibi seven lazım
EMRAH, Medyatik programında Yüksel Aytuğ'un, "Beyaz da senin gibi annesine bağlı ve ikiniz de evli değilsiniz" sözleri karşısında, şu tespitte bulundu: "İnsan kendisini annesi kadar seven birini arar! Çünkü onlar menfaatsiz seviyor sizi."

DİĞER GALERİLER