magazin turu 13/11/2009

Kovboylar geldi kasaba boşaldı

Cem Yılmaz'ın filmi 'Yahşi Batı'nın 1 Ocak tarihinde vizyonda olacağı açıklanınca tüm planlar değişti. Çoğu yapımcı gişede hüsran yaşamamak için filmlerine yeni tarih buldu 'Yahşi Batı'nın rüzgarı, Türk Sineması'nı etkiledi! Cem Yılmaz'ın uzun süredir merakla beklenen western filmi 'Yahşi Batı'nın vizyon tarihi 1 Ocak 2010 olarak açıklandı, çoğu Türk filmi bu gelişme üzerine kendilerine yeni tarih belirledi. 'Romantik Komedi', 'Aylavyu', 'Gelecekten Birgün', 'Ev' ve 'Aşkın İkinci Yarısı' gibi filmler 'Yahşi Batı' ile çakışmayacak bir düzenlemeye gitti.
Güzel rekabet

İkinci kez doğum yaptıktan sonra göğüs estetiği geçiren Demet Şener Kutluay, kankisi Ebru Şallı Tan'a rakip oluyor. Gündüz kuşağında kadın programı yapmaya hazırlanan Demet, "Kadınlara anneliğe dair sağlık sorunlarının işlendiği bir program hazırlıyorum" dedi. Mankenliği bırakmadığını belirten Kutluay, 2010 yılında podyumlarda boy göstereceğini söyledi.
Kalbi yaralı kolları kaslı

Özcan Deniz, 'Sevdazede' albümünün ikinci klibini hayranlarından gelen yoğun istek üzerine 'Kalp Yarası' isimli şarkıya çekti. Ünlü sanatçının kaslı ve fit vücudunu sergilediği klip, Sirkeci'deki bir handa çekildi.
Çok özel buluşma

Mithatcan ve Özgü Namal'ın kısa bir süredir birlikte olduğu konuşuluyor. Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan, Asmalımescit'te "11.11" adlı bir mekan açtı. Açılışın en dikkat çeken ismi, Mithatcan'ın aşk yaşadığı konuşulan Özgü Namal'dı. Özgü, sevgilisi için Adana'daki dizi çekimlerini bırakıp İstanbul'a geldi.
Artık baba olamam

Serdar Ortaç, artık baba olma hayalinin kalmadığını söyledi. Zamanında çocuk yapmadığı için çok pişman olduğunu söyleyen Ortaç, "Çocuk trenim kaçtı. 50 yaşıma geldiğimde 11-12 yaşlarında bir çocukla ne kadar ilgilenebilirim ki?" dedi.
DİĞER GALERİLER