Magazin Turu 10/11/2009

Bazı salgın hastalıkları özellikle çıkarıyorlar

Aşkın Nur Yengi, ilaç firmalarının tepkisini toplayacak! Kuş ve domuz gribinin bilinçli çıkarıldığını iddia eden sanatçı, "Hepsinin çaresi var ama rant için açıklanmıyor" dedi Şarkıcı ve oyuncu Aşkın Nur Yengi, insanlığı etkileyen bazı hastalıkların çaresinin 'rant sağlamak için' bulunmadığını öne sürdü.
Sahneden zeytin dalı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Antalya'daki Aura Nova adlı gece kulübünde sahne aldı. Süper mini elbisesi ve seksi danslarıyla hem göze hem kulağa hitap eden Demet, konserinde dargın olduğu İbrahim Tatlıses'e de zeytin dalı uzattı. İbo'yla arası bir süredir bozuk olan Demet Akalın, ünlü türkücüye ait birçok şarkıyı seslendirdi. Demet Akalın, "Bugün çok efkarlıyım, biraz damar söylemek istiyorum" dedi.
Klişe bir film olmuş' demek de klişedir

'Klişe' olmakla eleştirilen 'Aşk Geliyorum Demez' filminin oyuncularından Altan Gördüm, eleştirilere yanıt verdi: Hayat da zaten bir klişedir. Hiçbir eleştirmenin heykeli yok. 'Klişe olmuş' demek de klişe bir eleştiridir! Başrollerini Bergüzar Korel'le Tolgahan Sayışman'ın paylaştığı 'Aşk Geliyorum Demez'in halk galası, önceki gün Capitol Alışveriş Merkezi'nnde yapıldı. Senarist Selami Genli ile oyuncular Altan Gördüm ve Altan Erkekli, filmi seyircilerle birlikte izledi. Üçlü, film bittikten sonra halka imza dağıttı.
Ne yaşadığımı bir ben bilirim!

Sadıka Sabancı ile evliliğin eşiğinden dönen Cenk Eren, "Hakkımdaki dedikodular yüzünden bana kız vermiyorlar" dedi. Hakkında çıkan "eşcinsel" dedikodularına değinen ünlü şarkıcı, samimi açıklamalar yaptı. "İnsanlar yatak odama girmeden hakkımda 'eşcinsel' diye söylenti çıkarttı" diyen Cenk Eren, bu Allah ile benim aramda' diye konuştu.
DİĞER GALERİLER