Magazin turu 09.01.2010

Sms'le gelen hediye
Ziynet Sali, yeni yıla Sinan Akçıl imzasını taşıyan 'Rüya' isimli single ile girdi! Ünlü sanatçı şöyle konuştu: "2009 benim için çok güzel bir yıl olmuştu. Sinan'a 2010'u da öyle yaşamak istediğimi söyledim; ertesi gün sabah beşte şarkı sözleri yeni yıl hediyesi gibi cep telefonuma geldi."

Onları tanıdınız mı?
New York'ta sevgilisi Jesus Luz ile sinemaya giden Madonna tanınmamak için yüzüne kar maskesi taktı. Kafasına, Ruslar'ın kalpakarından takan Madonna'nın bu halini görenler, ünlü yıldızı çılgın şarkıcı Lady Gaga'ya benzetti. Lady Gaga da, '2009 MTV Video Müzik Ödül Töreni'nde tüm yüzünü kaplayan garip dantel kırmızı bir kostümle sahneye çıkmıştı. Madonna ile 'Avatar'ı izleyen Jesus Luz da tüm yüzünü kapatarak, tanınmamaya çalıştı.

Hayranlarımın EBEVEYNİ olacak değilim!
'Hannah Montana' dizisinin genç yıldızı Miley Cyrus, Harper's Bazaar dergisinin şubat sayısına konuştu. "Benim işim iyi bir örnek olmak değil! Sadece işimi adam gibi yapmaya çalışıyorum! Hayranlarımın ebeveyni olacak değilim!" diyen genç yıldız, bu yönde baskılardan rahatsızlık duyduğunu söyledi. Çok genç olduğunu söyleyen Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.

TWITTER'la teselli buluyor
Amerikalı ünlü rockçı John Mayer da twitter hayranı çıktı. Mayer, romantik bir randevu yerine twitter'da hayranlarıyla mesajlaşmayı tercih ettiğini söyledi. Yanında bilgisayarı olmadığında iPhone'uyla twitter'a giren Mayer, "Hayranlarım bana keyif veriyor" dedi.

Kankiler Tayland'da tatilde
Podyumların ünlü modellerinden Kate Moss ve Naomi Campbell, şu sıralar erkek arkadaşlarıyla birlikte Tayland'a bağlı Puket Adası'nda tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde kaldıkları otelin deniz kenarında görüntülenen iki ünlü çift, neşeli haliyle dikkat çekti. Geceliği yaklaşık 6 bin dolarlık villalarda konaklayan aşıklar, tüm günü denize girerek ve güneşlenerek geçiriyor.
Naomi Campbell, fit vücudunu desenli bikinileriyle göz önüne sererken; Kate Moss'un sarkan sırtı ve selülitli bacakları görenleri çok şaşırttı.
Moss'a tatilinde sevgilisi Jamie Hince, Campbell'a da Rus iş adamı sevgilisi Vladislav Doronin eşlik ediyor.

DİĞER GALERİLER