Magazin Turu 03/11/2009

'Aşkta kural olmaz'

Pınar Altuğ, Nisan 2008’de kendinden 8 yaş küçük Yağmur Atacan ile nikâh masasına oturmuş, Ocak 2009’da da kızı Su’yu dünyaya getirmişti. Pınar Altuğ aşka dair düşüncelerini anlattı. Pınar Altuğ “Aşkı sonuna kadar yaşar, harcar ve sonunda tüketirim. Ben bir ilişkiyi çok yoğun, iç içe yaşamayı severim. Paylaşımlar azaldığında, ortak paydalar yok olduğunda canım acır. Yok eğer eşinizle uzun sohbetler ediliyor, beraber eğlenebiliyorsanız aşkınız güçlenir” dedi.
Silahlar konuştu

‘Hot’ adlı şarkısıyla dünya çapında ünlü olan Romanyalı şarkıcı Inna, önceki gece Adana’daki Crystal Shaynaa Club’ta bir konser verecekti. Konserin başlamasını bekleyen 2 grup kapının önünde kavga etmeye başladı. Daha sonra kavga büyüdü ve kulübe sıçradı. Silah seslerinin duyulması üzerine kimi izleyiciler bayıldı, kimileri de kaçarak uzaklaştı. Kavgayı ayıran polis 2 kişiyi gözaltına aldı, konser de iptal edildi.
Buket annem yaşında!

Eşinden boşanmaya hazırlanan Buket Dereoğlu’ya birlikte olduğu söylenen 21 yaşındaki futbolcu Sinan Demircan,?“Benden 18 yaş büyük, annem yaşında biriyle ilişkim olamaz” diye konuştu.
Seviyor ve seviliyorum

Hande Subaşı, geçen yaz İzmir’de tatil yaparken arkadaş ortamında tanıştığı Alkan ile önce çok iyi arkadaş olduklarını, ardından da ilişki yaşamaya başladıklarını belirtti. Hafta içi Nişantaşı’nda bir açılışa da el ele katıldığı sevgilisiyle çok mutlu olduğunu vurgulayan Subaşı, “Çok âşığım, seviyor ve seviliyorum” dedi.
ERSOY, SENAR’IN PASPASINI ÖPMÜŞ

Ersoy, Senar’ın kızı Feraye Öztürk’ün de hazır bulunduğu açılışta oldukça duygusal anlar yaşadı. Ortasında Müzeyyen Senar’ın büyük boy fotoğrafının da bulunduğu altın tahta oturan Ersoy, “Kendimi Müzeyyen hanımın çocuğu sanırdım. O, gençliğimin en büyük aşkı. Okul çıkışında evinin önüne gider, acaba görebilir miyim diye saatlerce kapısında beklerdim... Bir gün yine gittim bekledim ama gelmedi. Oraya basıyordur diye kapısındaki paspası bile öptüm” dedi.
DİĞER GALERİLER