Magazin Turu 02/11/2009

Bir Süreyya eksikti

Birçok sosyetik güzel gibi Süreyya Yalçın da modacılığa soyundu! Yerli Paris Hilton, tasarımı kendisine ait olan bir kıyafetle boy gösterdi ve 'Tasarladığım daha birçok giysim var' dedi...
Herkes gibi o da el attı Emel Acar, Eda Taşpınar, İvana Sert, Şebnem Çapa, Siren Ertan Çarmıklı ve Nil Bentürk derken cemiyet dünyasından bir güzel daha modacılığa el attı!
Tırnak yedirtecek rakip isterdim

Gülse Birsel:"Korkak biri değilim. Ama gerçekçiyim. 'Yedi Kocalı Hürmüz' gibi müzikal filmlerde idare edecek kadar şarkı söyleyebilirim. Ama şarkıcı olmaya çalışmam! Böyle hayallerimi bir şarkıcıyı oynayarak veya moda çekimlerinde rock'çı kılığına girerek tatmin etmekten başka çarem yok!"
Demet yuhalandı

Antalyalılar geç başlayan konsere tepki gösterdi Antalya'da sahneye geç çıkan Demet Akalın, hayranları tarafından yuhalandı. Shantel Club'teki programına 01.30'da başlaması beklenen sanatçı, tam 1 saat hayranlarını bekletti.
Işın Karaca evleniyor mu?

12 yıllık sevgilisi Erdem Yörük'ten ayrıldıktan sonra Sedat Doğan'la aşk yaşamaya başlayan Işın Karaca'nın nişanlandığı konuşuluyor. Televole. com'daki habere göre; ünlü sanatçı hakkındaki bu iddiaları alevlendiren ise Sedat Doğan'ın bir fotoğrafında parmağındaki alyansın dikkat çekmesi. Bu arada Işın Karaca ile Sedat Doğan, geçen ay Cihangir'de birlikte yaşamaya başlamıştı.
Eva Longoria eşini aldattı mı?

Umutsuz Ev kadınları dizisinin yıldızı Eva Longoria ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. 2007'de ünlü basketbolcu Tony Parker'la evlenen Eva'nın, kocasını eski sevgilisi Mario Lopez ile aldattığı konuşuluyor. Eva, iddialar konusunda sessiz. Lopez ise "Eva eski sevgilim, şimdi o benim kardeşim gibi" diye konuşuyor.
DİĞER GALERİLER