Magazin turu 02.01.2010

2010 model kaçamak!


İSTANBUL'DA yeni yılı geçiren Tuba Ünsal, tuhaf hareketleriyle şaşırttı. Evli sevgilisiyle Zuma adlı mekana giden güzel oyuncu, basından kaçmak için tuhaf hareketler sergiledi. Tuba, mekana girerken evli sevgilisi Murat Plevneli de dışarı çıktı.

GAZETECİLERE görüntü vermemek için mekanın kapısında gidip gelen çift, yine de objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı. Tuba Ünsal, Murat Plevneli ile ilgili soruları yanıtlamaktan kaçındı.

EKMEĞİMİZLE OYNUYORSUNUZ


'YAHŞİ Batı' filminin galasında bir gazeteci Cem Yılmaz'a, "Neden Kenan İmirzalıoğlu gibi isimleri filminizde oynatmıyorsunuz" diye sordu; Ozan Güven espriyi patlattı:"Niye ekmeğimizle oynuyorsunuz abi?"

GÜVEN ŞART!

BURCU Güneş, Esquire dergisine beyaz atlı prensinin profilini çizdi: "Kendinden emin, dürüst,güvenilir, romantik, cesur, sportif, geniş omuzlu, dar kalçalı, sıkı karınlı, bilgili, esprili ve çok yönlü olmalı."

RODİN NAZIM AŞKINA FİYATLAR YARI YARIYA


İKİNCİ kez baba olan Yılmaz Erdoğan, oğlu Rodin Nazım'ın sevincini, sinemaseverlerle paylaştı! 'Neşeli Hayat' sinemalarda yüzde 50 indirimli gösterilmeye başlandı.

EN GÜZEL REKLAM YÜZÜ


MEDIACAT, okurları arasında anket düzenleyip, '2009'un reklam yüzünü' seçti. Ankette birinciliği bin 707 puan alan Özgü Namal kazandı.


İkinci Nil Karaibrahimgil, üçüncü de Melis Birkan oldu.

DİĞER GALERİLER