Kısmetse Olur yarışmacıları bakın kim çıktı?

SERHAN ÇELİKER GERÇEKTE KİMDİR?
Aydın Doğan medyasından Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur'un yarışmacıları 'sahte' çıktı. Sırf Reyting için izleyicinin kandırıldığı Kısmetse Olur adlı programın yarışmacıları bakın kimler çıktı:

Serhan Çeliker damat adayı olarak katıldığı yarışmada izleyiciye işadamı olarak tanıtıldı. Oysa gerçekte bambaşka bir kimliğe ve geçmişe sahip.

Maço erkek rolü kesen Serhan Çeliker gerçekte bakın nasıl biri ve ne iş yapıyor?

Fotoğraflarda gördüğünüz kişi 'maço' erkek pozu kesen Serhan Çeliker'den başkası değil. Serhan Çeliker gerçekte işadamı değil bir manken.
İki klipte rol alan Serhan Çeliker slip mayoyla podyumlarda boy göstermiş. Bu Tarz Benim yarışmasının erkekler kısmında da yer alan Serhan Çeliker bir prodüksiyon oyunu.

CANSEL ÇÖRDÜK GERÇEKTE KİMDİR?
Kısmetse Olur yarışmacılarından gelin adayı Cansel Çördük, üniversite öğrencisi olarak tanıldı.
20 yaşındaki Cansel Çördük'ün mazisi ve gerçek kimliği bakın ne?

Resimde gördüğünüz kişi Cansel Çördük'ün gerçek kimliğinin belgesi. Üniversite öğrencisi diye pazarlanan gelin adayı gerçekte cast ajanslarına üye bir oyuncu.
Bu resim de Çılgın Dersane filmindeki rolünden.

MELİS BUSE BETKAYAN GERÇEKTE KİMDİR?
Kısmetse Olur gelin adaylarından Melis Buse iç mimar olarak tanıtıldı. Oysa o da bir oyundan ibaret. Yarışmada hırçın bir aşık olarak rol kesen Melis Buse, cast ajansı projesi. Gerçek hali bakın nasıl?

DİĞER GALERİLER