Chloe Loughnan'dan itiraf gibi Serdar Ortaç açıklaması! "Serdar'la aramızda..."

Serdar Ortaç ile evliliğini noktalayan Chloe Loughnan'dan, önceki gün itiraf gibi bir açıklama geldi. Chloe, eski eşi Serdar Ortaç ile ilgili "Serdar'la aramızda kopukluk yok. Normal arkadaş gibi mesajlaşıyoruz." dedi. İşte haberin detayları ve 5 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

Serdar Ortaç'la evliliğini bitiren Chloe Loughnan, önceki gün Etiler'deydi. Chloe, eski eşiyle ilgili şöyle dedi:

"Serdar'la aramızda kopukluk yok. Normal arkadaş gibi mesajlaşıyoruz. Şu an ne evlilik ne ilişki düşünüyorum. Tek odaklandığım işlerim."

AYDIN HAMZA

ÇUKUROVA NEFES KESTİ
Atv ekranlarında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova', imkansız aşk hikayesiyle izleyiciyi yine ekrana kilitledi. Cezaevinden kaçarak Züleyha ile başka bir ülkede hayat kurmak için yola çıkan Demir, Adnan'ın hastalanması üzerine, yakalanacağını bile bile geri döndü! Kalp acıtan sahneler, sosyal medyaya damga vurdu.

DOST ZİYARETİ
Ünlü sanatçı Alişan, önceki gece Asmalımescit'te yeni açılan Rixos Şamdan Pera'da görüntülendi. Eşi Buse Varol'la romantik bir akşam yemeği yiyen Alişan, "Arkadaşımız Eylem İpek'e hayırlı olsuna geldik. Artık yeni adresimiz burası. Çok nezih bir mekan" dedi.


MARATONA START VERDİ
Zeynep Bastık, konserden konsere koşuyor. Önceki gün İzmir'de konser veren şarkıcı, 50 minik hayranıyla düet yaptı. Bastık, Türkiye turnesinin ardından Avrupa konserlerine start verecek.

DİĞER GALERİLER