Burcu Esmersoy'dan Photoshop tutkunlarına taş! Yaptığı paylaşımla hem güldü hem güldürdü... İşte o paylaşım...

Burcu Esmersoy, oturduğu korkuluğu Photoshop ile yamultup sosyal medya kurnazlarına esprili taş attı. Esmersoy paylaşımıyla güldürdü. İşte Esmersoy'un o paylaşımı ve 23 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte Esmersoy'un o paylaşımı ve 23 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

PHOTOŞOK!
Sosyal
medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Burcu Esmersoy'dan Photoshop tutkunlarına taş! Güzel sunucu, önceki gün Boğaz'daki pozunda Photoshop'u abarttı.

Kendi kendini ifşa eden Esmersoy, "Boruları, denizleri, dalgaları, duvarları, kapıları, masaları yamultmayın" dedi. Sunucu, paylaşımıyla güldürdü.


SİBEL TÜKENDİ
Ünlü sanatçı Sibel Can, 26 Ekim'de Kıbrıs'ı coşturacak. Les Ambassadeurs Hotel'de sahne alacak olan şarkıcının konser biletleri ise günler öncesinden tükendi. Başarılı sanatçının hayranları, konserden 10 gün önce tüm rezervasyonları doldurdu.

GERİ SAYIMDA
Merakla
beklenen "Adanış: Kutsal Kavga" filminden ilk kareler basına yansıdı. Başrollerinde Esra Bilgiç ve İsmail Filiz'in yer aldığı aksiyon türündeki film, İstanbul'un fethiyle Türkler'in eline geçen kadim sırrı koruyan Adanmış'ların hikayesini anlatıyor.

DİĞER GALERİLER