Aleyna Tilki'den bomba paylaşım! "Yeterince serseri değil..."

Sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, önceki gün yine formundaydı. Geçtiğimiz günlerde ABD'ye giden genç popçu, önceki gün de yerde oturduğu anları "Yine yerdeyim çünkü zirve yeterince serseri değil. Sıkılıyorum" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım ve 17 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte o paylaşım ve 17 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

YİNE CANI SIKILDI
Sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, önceki gün yine formundaydı. Geçtiğimiz günlerde ABD'ye giden genç popçu, önceki gün de yerde oturduğu anları "Yine yerdeyim çünkü zirve yeterince serseri değil. Sıkılıyorum" notuyla paylaştı.

19 yaşındaki şarkıcı, bu sözüyle de rakiplerine "Alanımda tekim" mesajı verdi.

RESMEN BELLA
Filistin asıllı ABD'li model Bella Hadid, adının hakkını verdi. 23 yaşındaki model, "Altın Oran" ölçüleriyle yapılan değerlendirmeye göre yüzde 94.35 oranla dünyanın en güzel kadını seçildi. Bu arada "Bella" İtalyanca "Güzel" anlamına geliyor.

ESARETİN BEDELi ANADOLU'DA
Başrolünde Kerem Alışık'ın yer aldığı "Esaretin Bedeli" oyunu nadolu turnesine çıkıyor. Merakla beklenen oyun, ilk olarak 23 Ekim'de Denizli'deki tiyatroseverlerle buluşacak.

DİĞER GALERİLER