Ahmet Kural'ın ilginç tıraşı sosyal medyada olay oldu! İşte Kural'ın o hali...

Başarılı oyuncu Ahmet Kural, son filmi "Baba Parası"nın çekimlerini tamamladı. Kural, son set gününde daha öncekiler gibi yüzünün yarısını tıraş edip o halini de takipçileriyle paylaştı. İşte Kural'ın o hali ve 20 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte Kural'ın o hali ve 20 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

KURAL TIRAŞI
Başarılı
oyuncu Ahmet Kural, son filmi "Baba Parası"nın çekimlerini tamamladı. Kural, son set gününde daha öncekiler gibi yüzünün yarısını tıraş edip bu komik poza imza attı.

CANNES HATIRASI
Güzel oyuncu Hatice Şendil ve yapımcı eşi Burak Sağyaşar'ın Cannes gezintisi tam gaz devam ediyor. Fransa'da düzenlenen MIPCOM'a katılan ikili, romantik anlarını da sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmiyor.

SEZONU AÇTI
Funda Arar, önceki akşam Günay Restaurant'ta sahne aldı. Şarkıcı, sezonun ilk konserinde şarkılarıyla olduğu kadar güzelliğiyle de izleyenleri büyüledi.

HATAY ÇIKARMASI
Kültür
ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, 'QNB Finansbank'la Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz' projesi için Hatay'daydı. Ersoy'a Yonca Evcimik ve Gökhan Keser gibi ünlüler de eşlik etti.

DİĞER GALERİLER