Yüsra Geyik son pozuyla sosyal medyayı yıktı! İşte Arka Sokaklar dizisinin Zeliş'i...

Arka Sokaklar dizisini bilmeyen yoktur. Türkiye'nin en uzun yapımları arasında yer alan dizi günümüzde hala yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Dizinin karakterleri ise oldukça seviliyor. Bu bağlamda Arka Sokaklar'da en dikkat çekici oyuncu ise Dizi de Hüsnü Çoban'ın kızını oynayan Zeliş Yüsra Geyik güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yüsra Geyik, pozları ile takipçilerinin başını döndürüyor. 29 yaşındaki başarılı oyuncunun dekolteli pozlarına ise yorum yağıyor. Instagram'da 208 bin takipçisi bulunan Zeliş'i dizideki babası Hüsnü Çoban'a şikayet edenler bile var. Yüsra Geyik, 1990 yılında Samsun'da dünyaya geldi. İlkokula başlamasından 1 sene sonra ailesiyle İstanbul'a yerleşti.

Arka Sokaklar dizisinin Zeliş'i Yüsra Geyik son fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı! Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'i canlandıran Yüsra Geyik sosyal medya paylaşımları olay oluyor. Yüsra Geyik, adeta ekranda izleyicilerin gözlerinin önünde büyüyen bir isim. Güzelliği ile dikkatleri çeken Yüsra Geyik, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Güzelliğini sergilediği paylaşımı ile çok sayıda beğeni alan Yüsra Geyik'e hayranlarından iltifat içerikli yorumlar geldi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mükemmel göründüğünü belirten takipçilerinin yanı sıra bazı hayranları da "Sen her zaman çok güzelsin" diye yazdı. Yüsra Geyik birçok kişi tarafından Zeliş olarak tanınıyor. Arka Sokaklar'daki Zeliş karakteriyle hafızalara kazının Yüsra Geyik'in boyu merak konusu oldu. Diziye başladığında küçük bir kız olan Yüsra Geyik, artık genç bir kadın.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yüsra Geyik birçok takipçisi tarafından hala Arka Sokaklar'ın Zeliş'i. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sosyal medyanın konuştuğu isim olan Yüsra Geyik'in fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte Arka Sokaklar dizisindeki Hüsnü Çoban'ın kızı olarak rol alan Yüsra Geyik'in sosyal medyayı sallayan fotoğrafları.

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in fotoğrafları herkesin dikkatini çekti.

DİĞER GALERİLER